İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsimtescil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
siz de sorgulamayın hocam.parayı yükleyin ya da kredi kartını ayarlayın direk kaydedin. daha iyi olur. ben bile acemi birisi msn de abi şu domain nasıl diye sorduğunda bakıyorum hoşuma giderse ve hala alınmamışsa hemen alırım. bu kapitalist sistemde olan şeyler.

o güzel devletimiz ve onu yönetenler bile daha fazla kar etmek için öğretmen atamak yerine ücretli çalıştırıyor.

Bu dediğiniz doğrumu sizce? Sonuçta hatalı bir sistem varsa bu hataya göre biz kendimizi neden ayarlıyoruz ki? Hata ne ise hatayı düzeltmek gereklidir. Hadi sen ben biliyoruz bunun içinde önlemini alabiliriz peki bilmeyen insanlar ne yapacak? İnsanları kandırarak bir şeyler elde etme peşindeyiz hep ama aklımızın almadığı nokta, insanları kandırmadan çok daha güzel ve bereketli para kazanılır hemde düzgünce.

Ekleme:
Bende domain sorgulanıldığında o domaini beğenirse aldığını düşünüyordum.Aslında hiç başıma gelmedi.Sadece bununla ilgili çok şikayet geldiği için böyle düşünüyordum.Yazınızı okuyunca size hak verdim.Normalde kulaktan dolma şeylere tamah etmem.Bu konuda nasıl olduysa inandım.Ama hata yaptığımı şimdi anlıyorum.Doğruda olabilir ama kimse hakkında peşin hükümlü olmamak lazım.Ben 2 yıldır çalışıyorum isimtescil ile.Her sorunuma çözüm bulundu.Sadece dediğim gibi bazen çok geç cevap alıyorum.Aslında çoğu zaman geç cevap alıyorum.Ama o kadar kusur kadı kızındada olur diyerek çalışmayı sürdürüyorum.Bu bilgiler için teşekkür ederim..

Bir şeyi tartışırken çözüme gideceğimiz yerde hep birbirimize baskın çıkmak için uğraşıyoruz. Belirttiğiniz gibi kimse direk yargıya varmamalı ancak aklımıza yatmayan ve kafamızı kurcalayan sorunları paylaştıkça işi çözüme ulaştırarak birbirimize yardımımız dokunabilir. Konuda haksız olan yoktur aslında, arkadaşın dediği gibi firma tanınan bir firma ve bu haksızlık ile adını lekelemesi çok mantıksız olur , fakat bu dertten muzdarip olduğunu söyleyen kişilerede kulak vermek gerekiyor. Böyle birşey varsa eğer bunu firmanın üstüne yıkmakta doğru olmaz, belki firmanın bir açığından yararlanan veya sistemi kendi çıkarı için kullanan bir çalışan işçi olabilir. Bu yüzden burada bir yargıya varmak yerine firmaya şikayet bildirmek şu noktada en doğrusu olacaktır.

X

Xman

Misafir
Ben 5 senedir isimtescilde yüzlerce domain sorguladım ve 50 den fazlada somain regledim, bir kez bile dediğiniz durumla karşılaşmadım. Siz bence isimtescile çamur atmak yerine kendi bilgisayarınızı falan kontrol edin belki keylogger falan yemişsinizdir ondan olmuştur.

Ayrıca yazınızda tutarsız, hem diyorsunuz ki isimtescille ilgili şüphelerim vardı, bir sürü böyle şey okudum, hemde ardından playstation.gen.tr gibi bir domaini isimtescilde sorgulattım şüphelendiğim halde ve boş olmasına rağmen reglemedim böyle güvenilmez bir firmadan sorgulamama rağmen ve akşam eve gittim baktım reglenmiş vs.vs.

Bunlar hikaye hocam siz giderken biz dönüyorduk, bunları inandıracağınız adamlar değiliz biz, siz bu hikayeleri başkasına anlatın....

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben 5 senedir isimtescilde yüzlerce domain sorguladım ve 50 den fazlada somain regledim, bir kez bile dediğiniz durumla karşılaşmadım. Siz bence isimtescile çamur atmak yerine kendi bilgisayarınızı falan kontrol edin belki keylogger falan yemişsinizdir ondan olmuştur.

Ayrıca yazınızda tutarsız, hem diyorsunuz ki isimtescille ilgili şüphelerim vardı, bir sürü böyle şey okudum, hemde ardından playstation.gen.tr gibi bir domaini isimtescilde sorgulattım şüphelendiğim halde ve boş olmasına rağmen reglemedim böyle güvenilmez bir firmadan sorgulamama rağmen ve akşam eve gittim baktım reglenmiş vs.vs.

Bunlar hikaye hocam siz giderken biz dönüyorduk, bunları inandıracağınız adamlar değiliz biz, siz bu hikayeleri başkasına anlatın....

Sana bir şey anlatma derdinde değilim usta, burada da yorum yaparım sonuna kadar kimseyi inandırma gayretinde de değilim. Çok seviyorsanız gidin avukatı olun firmanın. Dünyanın en büyük firmasında bile çalışan elemanlar açık arttırmaya sızarak manipule ediyorlardı.

Çelişkili falan da konuştuğum yoktur sana kendimi ispatlamak zorunda değilim, saat akşam 6 gibi arkadaşın cafesindeydim ve kendisi için domain arıyordum sonra bulduğumu söyledim ,o anda da vaktimiz olmadığı için uğraşamadık ben eve geçince baktım domain alınmış ve siteyi alan kişinin ps ile alakası bile olmadığını görebilirsiniz.

Benim işim olmaz kimseyle, kimseyi bugüne kadar karalamadım ve karalamaklada elime bir şey geçmez. Fakat olanı söylüyorum sadece. Burada da herkesin beyni var değil mi? İ

steyen dikkatli olur isteyen inanmaz ama kimsenin firmayı çok sevdiği için bana yalancı demesini eyvallah diyerek geçiştiremem. Senin daha önce böyle bir sorun yaşamadığın başkasının da yaşamayacağının delili olamaz. Bunu sen benden iyi biliyor olmalısın.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
reklam dolu hareketler,

bakalım nereye gidecek konu:p

nasıl olsa çamur at izi kalsın, günümüzde geçerli....

xman gibi bir iki kişide olmasa, ne güzel sallıyor arkadaş, delil yok bişey yok,

inandırma!! mecburiyeti yok, yersen diyo,

yemezsende sus diyo, bulandırma deniz diyo:)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sana bir şey anlatma derdinde değilim usta, burada da yorum yaparım sonuna kadar kimseyi inandırma gayretinde de değilim. Çok seviyorsanız gidin avukatı olun firmanın. Dünyanın en büyük firmasında bile çalışan elemanlar açık arttırmaya sızarak manipule ediyorlardı.

Çelişkili falan da konuştuğum yoktur sana kendimi ispatlamak zorunda değilim, saat akşam 6 gibi arkadaşın cafesindeydim ve kendisi için domain arıyordum sonra bulduğumu söyledim ,o anda da vaktimiz olmadığı için uğraşamadık ben eve geçince baktım domain alınmış ve siteyi alan kişinin ps ile alakası bile olmadığını görebilirsiniz.

Benim işim olmaz kimseyle, kimseyi bugüne kadar karalamadım ve karalamaklada elime bir şey geçmez. Fakat olanı söylüyorum sadece. Burada da herkesin beyni var değil mi?

İsteyen dikkatli olur isteyen inanmaz ama kimsenin firmayı çok sevdiği için bana yalancı demesini eyvallah diyerek geçiştiremem. Senin daha önce böyle bir sorun yaşamadığın başkasının da yaşamayacağının delili olamaz. Bunu sen benden iyi biliyor olmalısın.

Anlattıklarınızda haklı da olsanız, haksız da olsanız mesajından alıntı yaptığınız kişinin sizi anlamak gibi bir düşüncesinin olmadığı bariz ortada. Ne de olsa siz giderken onlar mevlana olmuş dönüyormuşlar. Domain olaylarını filan yemiş, yutmuş, aşmış, bilirkişi olmuş bu adamlar. Zaten siz ne anlarsınız ki ? (!)

Bahsettiğiniz bu işlerden anlamayan bir başka üye bile, sırf tartıştığınız kişiyi doğrulamak adına bilmediği bir konuda bilirkişi edasında mesaj yazdığına göre, bence sizde boşuna vaktinizi harcamayın.

Birisi gelir, 5 yıllık isimtescil tecrübem var. Diğer firmalar isimtescil'in yanından bile geçemez der. 5 yıldır %100 memnun olduğu isimtescil varken, diğer kayıt firmalarını ne şekilde denediyse artık arkadaş.

Aynı arkadaş kendisine gelip "abi şu domain güzel mi?" diye sorulduğunda hoşuna giderse bu domaini kendi regliyor ve buna da kapitalist sistem diyorsa siz ne anlatsanız boş. Kapitalist rejimden bahsetmenin yanında olayın birde ahlaki ve etik boyutundan bahsetmek gerekli tabii, ama ben bu konulara girmeyeyim.

Ayrıca sizinde söylediğiniz gibi, bir firma ya da kişinin 100 kişiyi memnun etmiş olması o firma ya da kişinin 101. müşterisini mağdur etmeyeceği anlamına gelmez.

Birisi layeredtech'den çok memnundur, bir diğer müşteri memnun değildir. Birisi godaddy'den çok memnundur, diğeri hiç memnun değildir.

Belki aranızda daha.net'den çok memnun olan vardır. Ama onlarda bulunan bir domainim "teknik bir arıza" dan dolayı 21 Mart tarihinden düne, yani ben farkedene kadar kapalı kaldı. Mutlaka daha.net den memnun olan vardır. Ama bu durum başıma geldiği için ben memnun değilim.

İsimtescil'i de mecburiyetten kullanıyorum. İsimtescil'den satın alınmış bir kaç domain satın aldım. Transfer etmedim, zaten resellerclub'e transfer edilemiyor. Çünkü isimtescil'de resellerclub bayii.

Resellerclub'de süresi biten domaininizi belli bir süre içinde uzatırsanız sizden ek ücret alınmıyor. Ancak isimtescil'de öyle değil. Domain bitsin, yenilemek istediğinizde sizden fazla para istiyorlar. Normalde bayii oldukları resellerclub'de böyle bir uygulama yok.

Fazla uzatmaya gerek yok.Yine bu forumdaki bir üye ile isimtescil müşteri hizmetlerinin msn görüşmesinden kısa bir görüntü firmanın sikayetvar linki :
http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/495/f/6266/g/isimtescilnet

9555isimtescil.JPG

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bir konu daha kapanmaya doğru gidiyor.Biz gerçekten tartışmayı bilmiyoruz.Olayları hemen kişiselleştiriyoruz.Buarada isimtescil in olumlu ve olumsuz yanlarını söylemek varken, neden birbirimize bi laf sokma, sütünlük sağlama yarışına giriyoruzki? Kimse üstüne alınmasın.Genel olarak yazıyorum.Sadece burası için değil, tüm sitelerde bu böyle.Tartışmak bu değildir arkadaşlar.Birimiz olumlu yanını söyler, birimiz olumsuz.Kanıtları koyarız ortaya.İnceleriz.Lütfen bunu kişiselleştirmeyelim.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir konu daha kapanmaya doğru gidiyor.Biz gerçekten tartışmayı bilmiyoruz.Olayları hemen kişiselleştiriyoruz.Buarada isimtescil in olumlu ve olumsuz yanlarını söylemek varken, neden birbirimize bi laf sokma, sütünlük sağlama yarışına giriyoruzki? Kimse üstüne alınmasın.Genel olarak yazıyorum.Sadece burası için değil, tüm sitelerde bu böyle.Tartışmak bu değildir arkadaşlar.Birimiz olumlu yanını söyler, birimiz olumsuz.Kanıtları koyarız ortaya.İnceleriz.Lütfen bunu kişiselleştirmeyelim.

Zaten önceki mesajımda belirttim ama her şeyi çözdüğünü sanan arkadaşlar artık bundan ne çıkarları oluyorsa konunun kapanması için veya konuyu bastırmak için çıkışlar yapmışlar ve her kurduğum cümleye kendilerince uygun bir cevap vermişler. İsimtescilede şikayetimi bildireceğim zaten msn den nasıl bir müşteri hizmet politikası olduğu belli , benim de şikayetimi nasıl çözmeye çalışacaklar bakalım.

Sizdeki beyin herkesde var sen geliyorken ben gidiyorum diyerek kendisinin haklı olduğunu göstertme çabası sebebi ile zaten hiç bir alanda gelişemiyoruz. Arkadaş çok doğru söylemiş benim domainlerim godaddy den aldım çünkü ebay dan alacağım domainler orada kayıtlı diye, fakat almadan önce araştırdığım zaman memnun olmayan çok kişi olduğunu gördüm , hatta nodaddy sitesi bile açmışlar, domainlerin elinden alındığından dert yanan sayısız kişi var fakat bu görüşler benim düşüncemi etkilemedi, yani çamur at izi kalsın stratejisi benim için tutmadı, siteye üye olurkan benden istenilen koşulları sağlamakla yükümlüyüm sonuçta.

Ayrıca çok saçma bir şey yaşadım, bir domaini açık arttırma ile satın aldım süresi dolmuş fakat sahibi uzatmamış. Daha sonra benim domain godaddy de satışta olduğunu gördüm bunun nasıl olabileceği kafama yatmadı , 2 hafta boyunca mesaj atmama rağmen tekrar tekrar listelendi, sonrasında da buydomains de satışta olduğu için listelemede göründüğünü söylediler fakat öyle bir şey olmadığını gördüm daha sonrada bir daha listelenmedi.

Yani şimdi bunları söylemeyelim mi? Bize ne deniyorsa onu mu yapalım? Sonuçta siz bizden tecrübeli iseniz çamur at izi kalsın perspektifi ile değilde bilginiz ölçüsünde tecrübelerinizi paylaşırsanız bunlardan ders alırız, ama ben 6 ay önce domain satın almaya başladım kişisel olarak ve kazançtan çok hizmet vermek için kendimi geliştirmeye çalışıyorum bu yüzden böyle karalayıcı düşüncelerim olmaz.

Burada da bir karalama yapmadığımı defalarca söyledim ama ne yöne çekmek isterseniz çekmesi kolaydır. Fakat milyonlarca üyesi olan büyük firmalarda bile türlü entirikalar dönmekte iken bana kimse bir avukat edasında türk firmalarını savunmasınlar.

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu olay çamur at izi kalsın falan değil arkadaşlar bende aynı sorunla karşılaştım arkadaş konu açınca yazdım aradığım domain bütün uzanrıları boştu bi daha baktığımda com uzantısı doldu burada kimseyi kandıracak halimiz yok boşuna günaha girecek adamlarda değiliz yani yaşadım bunu buraya da yazıyorum bu konuyu açan arkadşta aynı şeyi yyaşamış biz anladık zaten oradan sorgulatılmayacağını diğer arkadaşlar anlasın istiyoruz
Hayırlı Geceler Herkes

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İçinizin rahat etmesı ıcın yabancı fırmalarda arama yapın gıdın ısım tescılden alın kaldıkı ben cok uzun zamandır domain aıyorum edıyorum gayet memnunum bır sıkıntı yasamadım

(kendi kişisel fikrim)

X

Xman

Misafir
Ne alışverişi yaptınız isimtescille, herhangi bir ödemeniz varmı, teslim edilmeyen bir ürün varmı, panelinizdeki bir domain çalındımı yada isim tescilden destek alamadınızmı kayıtlı domaininiz hakkında hiçbiri yok, hayali bir varsayımla burada bir firmaya çamur atıyorsunuz. Domain sorguladım 6 saat sonra baktım alınmıştı diyorsunuz, ne biliyorsunuz belkide ben aldım siz sorguladıktan sonra, her gün binlerce domain sorgulanıp regleniyor, olamazmı yani.

İşin vahim yanı ise yönetim böyle bir konuyu hala yasaklamaıyor, sonra da yönetimle ilgili bir eleştiri olduğunda hep bir ağızdan savunmaya geçiliyor, ben bu konuyu dün report ettim ama kimse tınlamadı, tekrar söylüyorum bu dayanaksız ve delilsiz, hayali bir varsayımla açılmış bir şikayet konusudur. Silinip, kilitlenmediği takdirde ileride bizlerede hayali şikayet konusu açma hakkı için örnek teşkil edecektir.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne alışverişi yaptınız isimtescille, herhangi bir ödemeniz varmı, teslim edilmeyen bir ürün varmı, panelinizdeki bir domain çalındımı yada isim tescilden destek alamadınızmı kayıtlı domaininiz hakkında hiçbiri yok, hayali bir varsayımla burada bir firmaya çamur atıyorsunuz. Domain sorguladım 6 saat sonra baktım alınmıştı diyorsunuz, ne biliyorsunuz belkide ben aldım siz sorguladıktan sonra, her gün binlerce domain sorgulanıp regleniyor, olamazmı yani.

İşin vahim yanı ise yönetim böyle bir konuyu hala yasaklamaıyor, sonra da yönetimle ilgili bir eleştiri olduğunda hep bir ağızdan savunmaya geçiliyor, ben bu konuyu dün report ettim ama kimse tınlamadı, tekrar söylüyorum bu dayanaksız ve delilsiz, hayali bir varsayımla açılmış bir şikayet konusudur. Silinip, kilitlenmediği takdirde ileride bizlerede hayali şikayet konusu açma hakkı için örnek teşkil edecektir.

Tam bir zırvalık sonrada demokrasi diyorsunuz hak diyorsunuz hukuk diyorsunuz. Paneldeki domaini neden çalsınlar, siz kendi söylediğinize inanmıyorsunuz bir kere bana neden inanasınız. Kaç kişi mağdur olduğunu söylemiş bu konu üstünde bir sen haklısın, senin mağduriyetin yoktur o yüzden , ama senin mağduriyetinin olmaması bizim için bir çözüm olmuyor malesef.

Zaten herkes mağdur olsa bu işi yapamazlar. Önce diyorsun keylogger çalmıştır sonrada ben almış olamammı diye iddia edebiliyorsun. Ve kanıt istiyorsun. Zaten kanıt olsaydı şu an herkes için bu firma gözlerinde değersizleşirdi, ama kanıt olmadığı için zaten tartışıyoruz burada. Susturmayla bir yere varamazsınız gerçekler ortada, doğru ya bizim insanlarımıza zerre kadar inancımız güvenimiz yoktur, en başta kendimize inancımız değilde milyon dolarlık yerlere inancımız ve saygımız vardır.

X

Xman

Misafir
Ben tüm söyleceklerimi söyledim ve noktası virgülüne kadar hepsinin arkasındayım. Başkada bir şey yazmıyorum, herkesin aklı var okuyanlar kendi yorumunu yapacaktır.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Geçen sene başka bir forumda buna benzer ve kanıtı olan bir olay yaşanmış ve xman arkadaşımızın yazdığı yorumu aynen kopyalıyorum:

xman
"Olayın isimtescille alakası yok, domain sorgulamalarını izleyen bir ekip var Türkiye'de, sorgulanan tüm domainleri görüyor adamlar ve işlerine gelirse anında regliyorlar, o nedenle türkçe domain sorgulamalarınızı yurtdışı domain firmaları üzerinden yaoın. "

Yorum sizin, konuyu açan şahıs sorgulattığı domainin isimtescilde dolu olarak göründüğünü fakat başka firmalarda boş olarak göründüğünü ve isimtescilin buna vermiş olduğu cevap bizde kayıtlıdır biz gerekli düzeltmeleri yapacağız! Gerçekten ortada vahim bir tablo var , üstü kapatılmak istenen olaylar var ve hala bunlara göz yumuluyor.

X

Xman

Misafir
Geçen sene başka bir forumda buna benzer ve kanıtı olan bir olay yaşanmış ve xman arkadaşımızın yazdığı yorumu aynen kopyalıyorum:

xman
"Olayın isimtescille alakası yok, domain sorgulamalarını izleyen bir ekip var Türkiye'de, sorgulanan tüm domainleri görüyor adamlar ve işlerine gelirse anında regliyorlar, o nedenle türkçe domain sorgulamalarınızı yurtdışı domain firmaları üzerinden yaoın. "

Yorum sizin,

Evet yorum benim ve aynı yorumu sizin konunuzdaki ilk mesajımda da tekrarladım, ilk sayfaya bakanlar görebilir, şimdi yine tekrarlıyorum olayın isimtescille bir ilgisi yok, bu işi sektör haline getiren elemanlar var, bir şekilde izliyorlar ve eğer siz sorgulatıp almazsanız ve onalrın işine geliyorsa onlar regliyor bu domainleri. O nedenle Türkçe site açılabilecek bir domaini Türk firmalarından sorgulatıyorsanız hemen alacaksınız, sonra 2 saat sonra girdim ama reglenmiş diye dert yanmayacaksınız. İngilizce siteleriniz için olan domainleri Tr firmalarından sorgulatmaya devam edebilirsiniz.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
İsimtescil çıksa dese ki ;

Kardeşim evet bu domaini bizim firmamızdan sorgulattınız, biz de sorgulanan bu domainleri kayıt ediyoruz. Bu domainde hoşumuza gitti, sizden önce biz kaydettik.

buradaki isimtescil yandaşları, ya da herşeyi bildiğini zanneden acemiler yine isimtescil'i savunacaktır. İsimtescil'in itirafı bile onlara göre kanıt sayılmaz. Bu kişilerin fikri o denli sabit. O yüzden üstte de söylediğim gibi bu konuyu bu kişilerle tartışmak anlamsız.

ntr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte duramadım sonunda yazıyorum. İsimtescil'de kayıtlı bir domainim var. Domain'le ilgili bir sorun yaşamadım şu ana kadar ama şöyle bir şey var.

Hesap şifreniz büyük harfler ve noktalama işaretleri içeremiyor. Bununla ilgili her hangi bir açıklama yok şifre değiştirme sayfasında.

Ben içerisinde büyük harf ve noktalama işaretleri olan (nokta - noktalama işareti kullanamazsın zaten diyenler için "." olduğunu söylüyorum) bir şifre oluşturmak istedim. Oluşturdum da! Ama aslında oluşturduğum benim istediğim şifre değildi. Şifre içerisinde kullandığım büyük harfler ve nokta (.) silinmiş ve diğerleri yeni şifrem olarak kaydedilmişti. (ör: "Kemal.Sunal" > "emalunal")
Yeni şifre talep ettim, ama destek bildirimi açana kadar gelmedi. Bunun böyle lduğunu şifremi değiştirmeden gönderdiklerinde anladım.
Sorun ne mi?
Şifre oluştururken/değiştirirken bana bunun böyle olacağı söylenmiyor.
Şifre kaydediliyor ama şifrenin değiştirilerek kaydedildiği söylenmiyor.
Bir de bunu kendilerine ilettiğim halde herhangi bir şey yapılmıyor.

Bu yüzden arkadaşımızın beyan ettiği şikayetle ilgili olarak şunu söylemek istiyorum. Bazı arkadaşlarımız İsimtescil'in avukatlığını yapmaya devam edebilirler ancak bu veya benzeri sorunu bir kişinin yaşamadığını göz önünde de bulundurarak avukat olmanın hakkını verseler iyi olur. :ıslık:

X

Xman

Misafir
Senin yaşadığın teknik bir sorun ve bu konudaki memnuniyetsizliğine kimse bir şey diyemez, ama konuyu tam okumamışsın sanırım buradaki olay sahtekarlık üzerine...

ntr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teknik bir sorun olabilir ama sonuçta sorun. Sorun yaşıyorsam ben ve düzeltilmiyorsa sahtekarlıktan farkı ne ki? Ha halletmen gereken sorunumu halletmiyorsun ha sorun çıkarıyorsun. Aynı yola çıkıyor. Kaldi ki benim sorunumun teknik olup olmadığı önemli de değil. Değinmek istediğim konu şu; sorun bir kere olmuş bir şey değil ve arkadaşımız çamur atmaya çalışsaydı böyle uzun uzun cevaplar yazmazdı.

Konuyu tam okudum hocam. Konuyu tam okumasam mesaj yazmam zaten. :)

Konuya takrar mesaj yazmayacağım. Zaten yeterince uzadı.
Arkadaşımıza da tekrar geçmiş olsun. Umarım böyle bir sorunu başka arkadaşlarımız da yaşamaz.
İyi forumlar..

X

Xman

Misafir
Teknik bir sorun olabilir ama sonuçta sorun. Sorun yaşıyorsam ben ve düzeltilmiyorsa sahtekarlıktan farkı ne ki?

Firmanın teknik yapısı o, sen memnuniyetsiz olabilirsin bu durumdan, senin memnuniyetsizliğini gidermedi diye sahtekar mı olacak firma. Ben noktalama işaretli şifreleme koymuyorum diyor adam, işine gelmezse kullanmazsın olur biter, senin şikayetini düzeltmedi diye kimseye sahtekar yaftası vuramazsın.

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Xman sen isimtescilin avukatımısın ? adam memnuniyetsizliğini, yaşadığı sorunlarını dile getiriyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5