İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsimtescilden Hosting Aldığım Güne Lanet Olsun!

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Hayır suç isimtescil.net te değil onları seçen benim eşşek kafamda. Sen "isimtescilden sadece domain alınır, host alınmaz" sloganını bildiğin halde niye hosting alırsın ki. Bir sorun olunca kullanıcı adından şifrene kadar isterler güya polis bize bile gizli bilgilerinizi vermeyin derken ben bu adamlara donum markasına kadar söylemek zorunda kalıyıyorum ufacık sorunda. Her gece yatağa yatmadan önce düşünmeden edemiyorum "acaba isimtescil.net kendi başına ne hata çıkaracak" diyorum, niye diyorum peki? Hesapta bir güncelleme yapıyorlar, benim sitemde küçük bir ayar gidiyor site güm. Bir değişiklik site güm. Telefonla ara dersin klasik "tikıt aç" derler. Bıktım vallaha billaha da bıktım. Domainleri yavaş yavaş taşıyacağım bu lanet firmadan sonra host süresi biterken hostuda taşıyacağım. Gına geldi yeminle.

Ekli dosyayı görüntüle 6053

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Gel kardeşine al hostingi nie elaleme gidersin anlamadım :=)) hele bide isimtescile :p allah kurtarsın

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
senin çektiğini çöldeki bedevi bile çekmemiştir

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
mssql de sorun var yedek alamıyorum alabilsem anında çıkıcam. yüz tane konu açtım dedim mssql yedeği alınmıyor hata veriyor. hiç ilgilenmiyorlar bile. aldığım paketi görünce eşşekliğin nasıl zirve yaptığını anlayabilirsin

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
[225$ + %18KDV ] x TLkur = 475 TL civarında paracık bayılmışsın!
Biraz daha zorlasan, bir sunucu alırmışsın o paraya :)

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
[225$ + %18KDV ] x TLkur = 475 TL civarında paracık bayılmışsın!
Biraz daha zorlasan, bir sunucu alırmışsın o paraya :)

Usta bide anlaşmada yazıyor ki 30 dakika ticket süresi. bak burda yemin ediyorum. daha hiç yarım saat içinde cevap verdiklerini, bak dikkat et cevap verdikleri diyorum sorunu çözdükleri demiyorum, görmedim. Küfür edersende kendi anlaşmalarıyla seni tehdit ediyorlar, yok sizin hesabı kapatırım falan filan .

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
şikayetvar.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito