İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsimTescil'e Ulaşılamıyor

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba arkadaşlar.

Bir haftadır İsimTescil.Net doğru düzgün açılmıyordu. Bugün ise hiç açılmıyor. Orda önemli domainlerim var. Bu şekilde olması canımı sıkıyor.

Domainleri başka bir yere transfer ediyim diyorum. Önerebileceğiniz kaliteli, güvenilir yerler ?

T

trgy

Misafir
Saldırı alıyorlardır büyük ihtimal. Yazık, günah başka birşey demiyeceğim.

DarksPrince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Birilerinin fena canını sıkmış olabilirler. Millete çok fazla sorun yaşatmaya başladılar. Tabi bu orada domaini bulunan binlerce insanı mağdur etme haklarına sahip olduklarını göstermez.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İhs.com.tr :) Godaddy vs.

IHS Telekom üzerinde kullanıcı hesabınızın açılabilmesi için IHS üzerinde en az bir ürününüzün bulunması gerekmektedir. Yeni kullanıcı hesabınız, siz siparişinizi oluşturduktan ve siparişiniz onaylandıktan sonra otomatik olarak aktive edilir. Ödemenizin onayını takiben www.e-destek.com kullanıcı hesabınız sipariş esnasında belirttiğiniz eposta adresine otomatik olarak gönderilir.

Domain aktarmak için bir şey mi alacağım yani :)))

Birilerinin fena canını sıkmış olabilirler. Millete çok fazla sorun yaşatmaya başladılar. Tabi bu orada domaini bulunan binlerce insanı mağdur etme haklarına sahip olduklarını göstermez.

Bu saldırının nedeni kesinlikle destek bölümleridir. Bir hata yaptım hosting aldım. Almaz olsaydım keşke. Bir şey soruyorum, script kaynaklıdır diyorlar. Scriptte sorun yok, server kaynaklı diyorum. Paketi yükseltin diyorlar. :) Hatta bir seferinde server saati hatalı düzeltir misiniz dedim. Bana GMT -5 yapın dediler. Ya çok şakacılar ya da bir şey bilmiyorlar :)

T

trgy

Misafir
Sipraiş verin ihs ye üye olmak için ödeme şeklini eft havale olarak seçin sonra ödemeyin üyeliğiniz tamamlanmıştır. :)

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Örneğin abc.com ismini ihs veya farklı bir firmaya taşımanız için söz konusu alan adını oradan da en az bir sene reglemelisiniz.

Ne yazık ki farklı bir alternatifi yok bildiğim kadarıyla...

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sipraiş verin ihs ye üye olmak için ödeme şeklini eft havale olarak seçin sonra ödemeyin üyeliğiniz tamamlanmıştır. :)

Teşekkürler :)

Örneğin abc.com ismini ihs veya farklı bir firmaya taşımanız için söz konusu alan adını oradan da en az bir sene reglemelisiniz.

Ne yazık ki farklı bir alternatifi yok bildiğim kadarıyla...

1-5-10 farketmez. Yeter ki kalite bir firma olsun.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Bazen İnsanı Herşeyden Soğutup Nefret Ettiriyorlar Ya Anlam Veremediğim Yapamadığın Bir İşi Neden yapıyorsunki ya yapma yada adam gibi yap

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Dün gece acilen isimtescil'de olan bir domainde işlem yapmam gerekiyordu ve giriş yoktu, telefonla aradım www.isimtescil.com 'dan giriş yapabileceğimi söylediler ve girip işlemimi yapıp çıktım. Fakat şu anda .com 'da açılmıyor. Acil bir işiniz varsa ara ara .com 'uda deneyin, birbirinden bağımsız bir barındırmaya sahipler sanırım.

Muhendis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Godaddy'yi tek geçerim... ;)

Pek alışamadım oraya. Bu nedenle Türk firması arıyorum. Ama öneri için teşekkürler ;)

Dün gece acilen isimtescil'de olan bir domainde işlem yapmam gerekiyordu ve giriş yoktu, telefonla aradım www.isimtescil.com 'dan giriş yapabileceğimi söylediler ve girip işlemimi yapıp çıktım. Fakat şu anda .com 'da açılmıyor. Acil bir işiniz varsa ara ara .com 'uda deneyin, birbirinden bağımsız bir barındırmaya sahipler sanırım.

İletişim bilgilerini tam vermemiştim. Onları düzeltip, gizleyecektim. Berk arkadaşın verdiği linkten girdim. Ama değiştiremiyorum. Aşağıdaki hatayı veriyor. Destek talebi açtım bakalım ne dicekler.

com.logicboxes.error.InvalidArgumentException#~#com.logicboxes.foundation.sfnb.order.domcontact.DomContact#~#No Entity found for Entityid: 0#~#error#~#
Domain iletişim bilgisi güncellenirken hata oluştu.

Edit: Sonunda iletişim bilgileri de güncellendi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5