İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşinize Çok Yarayacak .!!

KeaveN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba arkadaslar
Yeni tanıştığım bu sistem çok hoşuma gitti ve sizlerede çok faydası olacağını düşündüm

Nedir Twiends ?

Twiends ister facebook hayran sayfanızdaki üyeleri artırma ,istersenizde sitenize hit göndermedir.
Diğer hit sitelerinden çok farklıdır.
Kısaca Bahsedecek olursak ;Twiends sosyal ağ reklamcılığında önemli bir rol oynayan hayran, follower sayınızı arttırmanın en etkili yoludur. Twiendse kayıt olduğunuzda bir twitter, bir facebook ve bir website adresi tanımlıyorsunuz. Burada amaç diğer üyelerin facebook sayfalarını beğenerek, twitter da onları takip ederek veya websitelerini ziyaret ederek kredi kazanmak. Bu kredileri sizlerde onlar gibi facebook sayfalarınıza hayran çekmek, twitter da follower sayınızı arttırmak veya websitenize hit kazandırmak için harcayabilirsiniz.

Twiends'e üye olmak
BURAYA TIKLIYORUZ

Üyeliğimizi tamamlıyoruz.

Ardından ayarlar sekmesine giriyoruz.

Sitemiz varsa ekliyoruz yoksa facebook sayfasını ekleyin facebook bölümünden (Sol Menü)

195 Sitenize giren sayıdır.Edit'e tıklayarak sitenize giren 1 kişiye kaç kredi gitsin ayarlayabilirsiniz.Minimum 2 kredi max. 10 kredi'dir. (Krediniz biterse sitenize giremezler )

Facebook sayfanızı eklemek için burayı kullanıyoruz.Siyah ile çizili olan kısımda sayfanızın adı yazıyor.Bunun kredisinide üstteki resim gibi ayarlayabiliyorsunuz.

İlk başlağınız zaman Kredi sayınız 10'dur.
Free credits tıklayarak bunu 315 kredi yapıcaz :D Korkmayın beleş :)
315 bedava kredi için : 98HJ1A, 54MU1W, AX2KRZ, LK4W2Q, KE3YZ1 kodlarını kullanabilirsiniz.
Bu kıyağımızı unutmayınız :)

Kredi kazanmak için;

+Twiend butonlarına basıyoruz.Facebook sekmesinde iseniz diğer kullanıcıların sayfaları cıkacak .Sayfaları beğenirseniz butonun altında yazan kredi miktarı kadar kredi kazanacaksınız. (Get 3 Credits)

Tüm yazı ve resimler http://webbu.blogspot.com tarafından hazirlanmistir.
Lütfen emeğe saygı olarak konuya yorum yazin.Sorun olursa yorum olarak belirtin yardimci olalim..Sitemdeki konum : http://webbu.blogspot.com/2011/02/twiends-uye-olma-resimli-anlatim.html resimler çıkmadıysa webbu dan bakabilrsinz.

Teşekkürler..

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Reklam yapmayıp konuyu buraya ekleseydin, yorumumuzu eksik etmezdik..

KeaveN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu kadar emeğe karşılık olsn kardeşim o kadar uğraş veriyoruz.

linksiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Facebook sayfamı ekledim üyeler gelmeye başladı tşkler :harika:

KeaveN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
351 krediyi al ve tıklama basına 3 kredi yap 10dk bekle bak kaç kişi gelmiş :d
Unutmayın ayarlardan edit den yani kredi max. 10 min.2 var 3 4 yaparsanız mesela 5 yaptınız onu görenler hemen sizin sayfanızı beğenir neden 5 kredi almak için
ama sizdende 5 kredi gidecek ona göre :D
ben 4 yapıyorum iyi herkes gelio :D

KeaveN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bekle beğenirler benmde 351 bedava krediyi aldım 3 yapdım bitti :D
sonra 10 falan kaldı bi basladım 400 oldu gene şimdi 5 ypdm azalıo :D ama olsn siteenin hiti manyak arttı :)
Mustafa senn sayfa ckdı beğendm :D:D 4 kredi yapmıssın hatta :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5