İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşinizi internete taşıyın

damasterx

0
İyinet Üyesi
Katılım
26 Kasım 2013
Mesajlar
2
Reaction score
0
Konum
Ankara
Rehberde.com sitesi 2013 yılında kurulmuş sosyal şirketler platformudur. İlk bakıldığında daha çok firma rehberi gibi görünse de içeriğinde yüzlerce dalda yüzbinlerce firmayı barındıran bir arama motoru diyebiliriz. İşletmeler rehberde.com üzerinde firmaları için bir profil oluşturarak internet üzerinde ücretsiz tanıtım ve reklam imkanı buluyorlar. Sistemde bulunan anahtar kelime (etiket) özelliği sayesinde ise firmalar satmış oldukları ürünleri veya verdikleri hizmetleri Google, Yandex, Bing ve bazı diğer arama motorlarında ulaşılabilir hale getiriyorlar.

Google verilerine göre kullanıcılar sadece Google üzerinde saniyede 30,000 üzerinde arama yapıyorlar. Googledan alınan bilgilere göre, kullanıcılar bulundukları bölgede aradıkları ürün ve hizmetleri de Google üzerinde araştırmakta, ön bilgi edinmekte ve iletişime geçmek için ilk adımı internet üzerinde atıyorlar. Buna göre işletmeler ve firmalar için Google ve diğer arama motorlarında görünmek, rakiplerinin de bulunduğu bir alanda söz sahibi olmak büyük önem arz ediyor. Rehberde.com firma rehberi arama motorları ile işletmenizi yakınlaştırıyor, işinizi internete taşıyor.

Örnek vermek gerekirse, Ankara Keçiörende araba yıkama üzerine hizmet veren bir işyeriniz var. Bir an düşünün, insanlar Google arama motorundan firmanıza yada ürünlerinize ulaşmak istiyorlar, sizi hangi kelimeler ile ararlardı? Eminim aklınıza birçok kelime geliyordur. Keçiören de oto yıkama firması, Keçiören de araba yıkama, Keçiören de iç dış araba temizleme.. sayısız kelime üretilebilir. Peki işletmeniz bu kelimeler arandığında, arama sonuçlarında görünüyor mu? Firmanızın adı, adresi, telefon gibi iletişim bilgileri ve hatta ürünleriniz hakkında yazılı-görsel bilgiler Google üzerinden bulunabiliyor mu? Rehberde.com sayesinde bu mümkün oluyor! Rehberde.com firmanıza özel oluşturulan bir sayfa ve size atanan bir grup anahtar kelimeyi firmanızla eşleştirerek arama motorlarında yer almasını sağlıyor. Bu sayede uzun vadede daha çok müşterinin size ulaşma şansı olurken sizde bu sirkülasyon içerisinde şirket kârlılığınızı artırıyorsunuz.

Rehberde.com arama motoru hizmetlerinin müşteri temsilciliği ve çağrı merkezi Ankarada yer alıyor. Genç bir kadroya sahip şirket 30 kişilik temsilci ekibiyle günün her saati çağrı karşılıyor. Binlerce firmanın iletişime geçtiği şirket ek olarak firmalara web sitesi, sosyal medya yönetimi, arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı vb. diğer bilişim konularında da çözümler üretmekte.

Rehberde.com müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 420 10 20 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterli. Daha detaylı bilgi için: http://www.rehberde.com
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst