İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşlemci ödüllü anket

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
athlonx21239796444.jpg

Yenilenmiş Athlon X2 serisi işlemcilerle hem teknoloji merklılarının hem de overclock tutkunlarının ilgisini tekrar çekmeyi başaran AMD, sitemize bir ödüllü anketle konuk oluyor.

İşlemci ve ekran kartlarıyla tanınan AMD, yeni nesil Athlon işlemcileriyle herkese hitap ediyor. Uygun fiyatla yüksek performansı başarılı bir şekilde bir araya getiren AMD, Phenom II işlemci serilerinde kullandığı çekirdeği kullanarak iki çekirdekli işlemcilerde sunuyor.

Ödüllü Anket
ShiftDleete.Net'in düzenlediği ve herkesin katılabileceği anketin sonucunda bir kişiye AMD Athlon X2 7750 Black Edition hediye ediliyor. Tek yapmanız gereken, aşağıdaki bağlantı üzerinden anketteki kolay soruları cevaplandırmak.

Ankete katılmak için tıklayın

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
X2' lerde çok problem yaşadım ben özellikle 5000/5200 Black Editionlarda o yüzden küskünüm AMD' ye :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5