İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsmail Cem Vefat etti

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dink'e duzenlenen toren degil bu vahşete tepki idi. İsmail Cem için de çok büyük tören yapılacak takip etmediğin için bilmiyorsun sanirim. Ecevit'in cenaze töreninide görmezden gelemezsin.

Takip ediyorum kardeşim.Sen dünyada bir sen yaşıyorsun ve haberleri gündemi birsen takip ediyorsun zannediyorsun herhalde.
Ayrıca imzanda bize küfürmü ediyorsun merak ettim.Açıklasan tam süper olacak!.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhum ismail cem için başlık açıp , konuyu başka yönlere çekmeye bayılıyorsunuz...

Başlığı ben açtım ,başka yere çekme meselesi de özellikle ona karşı da aynı ilginin gösterilmesini istiyoruz (en azından).Söylediğim yanlışsa yanlış olduğu kısmı söyleyiniz.
Dünyaya karşı dink e gösterilen merasim iyi oldu.Ancak bunu kendini kaptırarak yapanlara karşı illede onun neyi savunduğunu unutmamayı öneririm.

Bazıları için sadece dedekorkut hikayesi ama ben ermenilerin karınlarını deştiği insanların köylüsü 2 kuşak torunu ve bu vahşetleri dinleyerek büyümüş biriyim.Bizde kızan kızdığına ermeni der.Yada ermeni veledi vs... Bir milleti aşağılamak için demiyorum ama halkın diline bu nasıl yerleşti acaba.Hrant ın yaptığı "Ya tamam olan olmuş bırakın bunları dost olalım " vs... Hayır efendim olan olmamış olan sadece yavuz hırsızın ev sahibini bastırma mahareti.Kendi insanımız bile üstünü kapatmaya ne kadar hazır. Gelin kendi insanınızın nasıl suratında ateş yakılarak öldürüldüğünü dinleyin gelin pişmiş etler bu tarafta çiğler bu tarafta denerek evleri kasap dükkanı haline getirenlerin hikayelerini dinleyin..Kazım Karabekir paşanın yazdıklarını okuyun ,Ruz kumandanların yazdıkalrını okuyun.
Sanırım olay hakkında birçokları kadar sevimli olamamamızın nedeni budur.

saygılar..

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsmail cem vefat etti.Ancak sanırım suikast ile olmadığından pek ilgi görmedi.Umarım hepimiz ermeniyiz deyip gaza gelenler şimdi Türk olduklarını hatırlayıp bu büyük insana da görülmemiş bir uğurlama yaparlar.

ismail cem türk değildir. ipekçi ailesinin bir ferdi olan bu zat-ı muhterem aile olarak izmire yerleşen ilk sabetayistlerdendir. yani türk olduğu tartışılır.
kaynak: Efendi

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama T.C eski Dışişleri eski Kültür bakanı .Ülkemize hizmet etmiş bir insan.Ben hırant a aslı ermeni diye değil ermenilerin davasına ( haksız davasına ) hizmet ettiği için kızıyorum.O dahi öldürülmemeli o başka. İsmail cem aslını neslini araştırmadım ama dediğim gibi eski bakanımız bu manada başkalarıyla aynı kefeye de konamaz.
saygılar..

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Allah rahmet eylesin gerçekten çok bilgili ve vatansever bir insandı.Yeri zor doldurulur..

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi insandı Allah rahmet eylesin . Unutulup giden değerlerden biri yine vefat edince hatırlandı .

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hrant mıdır hrank mıdır ondan bin kat daha fazla adamdı İsmail Cem.. Allah Rahmet eylesin... Ama hrank kadar gündemde değil ölümü.. Ne garip bir ülke...

Hepimiz ermeniyiz sözüne sert çıkan siyasilerden bir tek mhp başkanını gördüm..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Allah Rahmet eylesin , ailesine sabır versin.
Kızı bir konuşma yaptı çok güzeldi.

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah rahmet eylesin.
Sevdiğim tek politikacıyıda kaybettim.
Ailesine başsağlığı ve Allahtan sabır diliyorum.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
allah rahmet eğlesin bu adam gerçekten türkiye için çok çalıştı çok çaba gösterdi umarım kıymeti bilinirde cenazesinde yalnız bırakmazlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5