İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsmek Türk Telekom'a Eleman Yetiştirecek

webmasteryolcu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İSMEK ile Türk Telekom önemli bir eğitim projesine imza attı. İki kurumun işbirliğinde kurulan ‘Telekomünikasyon Okulu’ ücretsiz eğitimlerine başlıyor. Eğitimini başarı ile tamamlayanlara Türk Telekom bayilerinde satış danışmanı olarak çalışma fırsatı sunacak okulda kayıtlar başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Eğitim Merkezi İSMEK, Türk Telekom ile önemli bir projeye imza attı. Sektörün ihtiyaç duyduğu eğitimli iş gücünü yetiştirmeyi hedefleyen ‘Telekomünikasyon Okulu’ isimli proje sayesinde bu sektörde kariyer yapmak isteyenlere ücretsiz eğitim verilecek.

Türkiye’de bir ilk olma özelliğini de taşıyan projede İSMEK ile Türk Telekom bir araya geldi. Bu projede eğitim alanlar Türk Telekom bayilerinde çalışma fırsatı yakalayacak. Telekomünikasyon satış danışmanları yetiştirilecek olan okulda, eğitimlere katılmak için bazı ön şartlar aranıyor.

Katılımcılar Mülakat ile Belirlenecek

‘Telekomünikasyon Okulu’nda eğitim almak isteyenlerin en az lise mezunu olması gerekirken 18 yaşını doldurmuş 40 yaşı ise geçmemiş olması gerekiyor. Okulda eğitim almak isteyenler mülakat ile belirleniyor.

Telekomünikasyon satış danışmanlığı eğitimleri, İSMEK tarafından verilecek. İSMEK Maltepe Altayçeşme ile İSMEK Bahçelievler Şirinevler eğitim merkezlerindeki eğitimler, 16 kişilik sınıflarda düzenlenecek. Eğitimler, teknik eğitim (24 saat), iletişim eğitimi (24 saat) ve satış eğitimi (16 saat) olmak üzere 3 aşamada verilecek. Toplamda 64 saat devam edilecek eğitimi başarı ile tamamlayanlar telekomünikasyon sektöründe sertifikalı bir aday olarak Türk Telekom bayilerinde çalışma fırsatına sahip olacak. Aynı zamanda Türk Telekom bayilerine hizmet veren insan kaynakları şirketinin aday havuzuna da kaydedilerek istihdam edilmeleri sağlanacak.

Eğitimler 2017 Ocak’ta Planlanıyor

Okulda eğitim almak isteyenlerin öncelikle www.ismek.ist adresi üzerinden ön kayıt formunu doldurmaları gerekiyor. Ön kayıt formunu dolduranlar arasında yapılacak mülakatlar ile eğitimlerin Ocak ayı içerisinde başlaması planlanıyor. Eğitimler hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşılabiliyor.

İSMEK Maltepe Altayçeşme Adres:
Adres: Altay Çeşme Mah. Bağdat Cad.No:353 B Maltepe
Tel: 0216 519 94 89

İSMEK Bahçelievler Şirinevler :
Adres: Şirinevler Mah. Fetih 3.Sok. No:2-4 Bahçelievler
Tel: 0212 652 37 81

http://www.ismekkurs.com/telekomunikasyon-okulu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5