İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ismi ve siteye özel özel sistemiyle beraber satılık ilan sitesi

qenan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oluşturulma Tarihi : 21.05.2012
Bitiş Tarihi : 21.05.2014
kayıtlı firma : isimtescil

detaylı açıklama : arkadaşlar sistem bize özel php'dir. bir arkadaşıma parayla yazdırdım sistemi 650 700 tl sadece sisteme verdim.
sistem botu : sahibinden ve gittigidiyor botu vardır.
sistem özellikleri : php tabanlı mysql'den veri çekmektedir.
admin paneli : ilanlar onaylanıyor. gerektiginde resimler silinebiliniyor. ana kategori alt kategori ve modelleme mevcut. özel ilanlar ilan onaylarken seciliyor özel vitrinde sergileniyor.
site çalışmaları : arkadaşlar bu güne kadar hiç pagerank ve seo çalışması yapmadım derslerim buna sürekli engel oldu site ismi çok iyi benimsenicek bir isimdi ama ailemin ne durumu ne de eğitimim bu siteye bakabilme fırsatı bırakmadı bana. üzülerek satıyorum zaten.

alexa sırası : 3,141,996 (hiç çalışma yapmadan bu sıraya geldi.)
pagerank : 1
günlük tekil hit : 220-250 arası (google analytics verilerine göre)
günlük çoğul hit : 1.100 - 1300 arası (google analytics verilerine göre)
fiyat : peşin olarak 600 tl istiyorum domain + host + script komple vericem.

site url : http://www.ilanyurdu.com

gerçekten sattığım fiyat böyle güzel bir isme ve özel sisteme sahip bir ilan sitesi için çok küçük bir miktar.

bot sadece ilanyurdu sisteminde mi çalıyor? sistemi alabilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5