İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Israil'i Protesto Ediyorum!

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konu daha once acıldımı,
Konuyu doğru yeremi Açtım, biLmiyorum Ama Gerçekten cok etkilendiğim birseyi Siz kardeslerimle paylasmak istedim..

Eğer Kusurum varsa Affola.

Yüksek Müsadenizle, Filistinli Kücük bir kızın şiiri'ni Siz kardeslerime izletmek istiyorum ve İsrail'i Protesto Ediyorum!

IZLEMEK ICIN TIKLAYIN!

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha önce benzer konular açıldı.Ama bu konuda ne kadar konu açsak az sanırım.

http://www.youtube.com/watch?v=YqYCSeRow78&mode=related&search=

Bu video her izlediğimde tüğlerim diken diken olup gözlerim doluyor.Niye biliyor musunuz ? Çünkü bu kızın söyledikleri gerçek.

Hiç bir güç bir çocuğa bu kadar içten bir şiir okutamaz.Bazen yürekten dile gelenler olur.O küçük yüreklerinde onlara bu kadar büyük dertler vermek gerçekten çok yazık!

Onların bizden tek farkları var sadece Filistinde doğdular bunu sakın unutmayın.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Keşke protesto etmekten daha fazlasını yapabilsek...

C

ciyomiyo

Misafir
Arkadaşlar müslümanlar olarak kardeşlerimize bu kadar zulüm yapılmasına rağmen elimizden bişey gelmemesi çok acı bi durum anca dualarımızla onlara destek olabiliriz
Allah o halka o zulumu yapan yahudi siyonistleri helak etsin inşaallah

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ağlamakmı ..bunlar aklıma gelince dahi ben ağlıyorum ..insanın tüyleri diken diken oluyor..

Temmuz ayında aklıma gelen ve birden ağladığım 2 gün boyunca yemekten kesilip

hayattan koptuğum bir gerçeği anlatmak isterim.

1.Dünya savaşında Osmanlı zordadır..Almanyanın yardımları yetmemektedir.Keza Rusya da yeterli olmamakta..Savaş bir yandan açlık sefillik bir yandan..

Osmanlı Devleti müslüman ülkelere yardım çağrısında bulunur..Tüm müslüman kardeşlerimiz yollayabildikleri herşeyi yolladılar.Ellerinden geleni yaptılar..

Ama filistinin yeri ayrıdır bu ülkelerin arasında..Aynı sıkıntıları çeken filistinliler

yardım çağrısını duyunca hiç çekinmeden yardım ettiler.Ama farkları neydi ?

Onların paraları,silahları yemekleri,ilaçları yokdu..Onlar üstündekileri verdiler ..Aç kalma pahasına ölme pahasına ..Çekinmeden Sakınmadan..

45 yaşlarındaki bir insan..Sokakta yaşayan birisi..Evi yok barkı yok..Yiyecek yemeği yok..O sırada mahallede eşya toplayan askerleri görünce..Utanıyor..

Küçücük çocuklar bile ayağındaki ayakkabısını veriyor..

Adamcağız verecek hiç birşeyi olmayınca Son çare olarak sahip olduğu En değerli şeyi..

Paltosunu çıkartıp veriyor..Ölme pahasına..

O paltoyu giyen askerlerimiz o savaşta savaşıyor ve iman gücüyle yeniyor..

Ama o filistinli ..Soğuğa ancak 2 gün dayanabiliyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5