İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul Buluşması v2

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
helal be hemşerim. Aslen Artvinliyim balıksız duramam. denizi görmesem yaşayamam. Bu arada millet pırlanta istiyip duruyo hayırdır:)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sizin nerde ne tartıştığınızdan haberiniz varmı istanbul buluşması konusu bu beyler opss :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yiyceğiniz balık olsun yaw visitistanbul da nescafeleri soyler balık arkası :D

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Buluşma gerçekten çok güzeldi , buluşmada sedo,adsense,script,pırlanta :D , siyaset, america, taksimin güzellikleri :| konuştuk hep gerçekten güzeldi aralarında en uzun bendim :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ersin bu gun arşivini resmen halka actı :D buluşmada scripti olmayan vatandaş kalmadı ersin dağıttı hepsini:)

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Buluşma gerçekten çok güzeldi , buluşmada sedo,adsense,script,pırlanta : D , siyaset, america, taksimin güzellikleri :| konuştuk hep gerçekten güzeldi aralarında en uzun bendim : D

Olurmu bee en kısaydın :D:D

@Trdown... Valla ben bişi almadım ersin bizi bilmez gördü bişi vermedi :( Sen anlamassın dedi

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Buluşma süperdi. Burgerdan kovulmamızı saymazsak :) bir ara starbucksdan da kovulcaz sandım neyseki visitistanbul içecek bişiler aldıda yırttık :)

Taksimden Kadıkoye Dönerken dolmuşu kapatmamızda ayrı bir güzeldi.
Saminin dolmuşcuya , kapat kapıyı müşteride alma bas git vercez biz 2 kişininde parasını demesi süperdi :)

Kısacası gelen herkese teşekkür. Satan herkese kın çok şey kaçırdılar.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Buluşma süperdi. Burgerdan kovulmamızı saymazsak : ) bir ara starbucksdan da kovulcaz sandım neyseki visitistanbul içecek bişiler aldıda yırttık : )

Taksimden Kadıkoye Dönerken dolmuşu kapatmamızda ayrı bir güzeldi.
Saminin dolmuşcuya , kapat kapıyı müşteride alma bas git vercez biz 2 kişininde parasını demesi süperdi : )

Kısacası gelen herkese teşekkür. Satan herkese kın çok şey kaçırdılar.

Ya valla süperdi :D Adsense zenginleri sizi valla ipinizi piyasaya çıkarcam hepsi AdSense zenginleri bunların arkadaşlar :D

Arkadaşların hepsi Pırlanta gibiler Allah razı olsun hepsinden...
Zehir gibi bilgililer valla ben en cahil aralarında bakakaldım hepsine :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Burgerdan kovulmadık biz cıktık :p visitistanbul valla fena fırca attı adamlara bir an kavga cıkıcak felan sandım :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olmaz mı o kadar taksimlerde gezdik geldik kadıkoyde resim çektirdik gene..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
visitistanbul a biraz ayıp oldu gibi ya adamdan ayrıldık gittik oyle resim cektirdik neyse birdahakine toplu cekiliriz resmi inşallah :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5