chat ege.net sohbet

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu

Sakli_Sevda

Onaylı Üye
Katılım
18 Ara 2012
Mesajlar
151
31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerin ardından kimin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olacağı çokça konuşulmuş ve tartışılmıştı. Ak Parti ve MHP'nin adayı Binali Yıldırım oy sayımı bitmeden başkanlığını ilan etmiş ancak sonuç tersine dönüş ve CHP ve İYİ Parti'nin adayı Ekrem İmamoğlu öne geçmişti. Ardından yapılan itirazlar ve geçersiz oyların yeniden sayılmasıyla umutlanan Ak Parti ve MHP birçok yerde de itirazlar yapınca 17 gündür İstanbul'un kazananı belli olmamıştı. Dün kesinleşen sonuçlara göre Ekrem İmamoğlu önde bitirmişti. Bugün İl seçim kurulu Ekrem İmamoğlu'na mazbatasını verdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu.

İstanbul-Büyükşehir-Belediye-Başkanı-Ekrem-İmamoğlu.jpg


Türkiye'nin artık siyasi gündemi bir kenara bırakarak ekonomiye ve geçime kafa yorması gerekiyor. Hayırlı olmasını dilerim.
 

Pire-Ferhat

Onaylı Üye
Katılım
2 Ara 2004
Mesajlar
403
Umarım Türkiye ve Türkiye'nin geleceği adına hayırlı bir adım olmuştur. Allah ülkemize vatanını seven samimi insanlara yöneticilik yapmayı nasip etsin. Ben İmamoğlu hakkında çok bir bilgiye sahip değilim nasıl biri bilmiyorum, lakin halkın kanaati doğru yönde oluşmuştur diye düşünüyorum. Tabi zamanla nasıl biri olduğu anlaşılacaktır zaten.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst