İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul Kıyamet Vakti Oynayan?

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
İkv adlı oyuna başlayacağım ama tek başıma oynamak istemiyorum 0 dan bir arkadaşla başlamak istiyorum ileride ikv destek siteside açabilirim benle çar kasmak isteyen varmı? :)

Derecho

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bırakın bu oyunları, zamanınıza yazık. Başladığınızda kopamıyosunuzda, müptela oluyosunuz.
Wolfteam oynuyorum ben bazen, o daha güzel.. :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hocam ikv güzel değil. Daha önce oynayıp sevmediyseniz başlamayın derim. Grafik olarak vs. cok sıkıcı duruyor. Şu sıralar cıkan oyunlar var
allods online %100 türkçe ama 4 gb kurulum var ses efektleri falan türkçe
bide yeni betası çıkan Argo online beta var. Videolarına bakarsanız seveceksiniz. argo online da karışık bir oyun. İngilizce. Umarım türkçesi çıkar. Ama kesin bir süre vermeleri zor görünüyor. Siz bilirsiniz.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Hocam ikv güzel değil. Daha önce oynayıp sevmediyseniz başlamayın derim. Grafik olarak vs. cok sıkıcı duruyor. Şu sıralar cıkan oyunlar var
allods online %100 türkçe ama 4 gb kurulum var ses efektleri falan türkçe
bide yeni betası çıkan Argo online beta var. Videolarına bakarsanız seveceksiniz. argo online da karışık bir oyun. İngilizce. Umarım türkçesi çıkar. Ama kesin bir süre vermeleri zor görünüyor. Siz bilirsiniz.

işte bu yüzden ikv kötü ya sana göre türkün yaptığı oyun kötü elin amerikalısının uzak doğulusunun yaptığı oyunu muhteşem!

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Ben bir oyunu türk yaptı diye sevemem. O zaman yabancı arama motorlarını kullanmayın abi. Google yahoo messenger vs. bunlar türk yapımı mı ? Siteye kaydolurken hangi adresi kullandın merak ettim. hotmail.com msn.com hotmail.com.tr yada kendi domain'inden bir tane almışsındır. Avatarına gidipte sıradışı adam koyacağına türklere özgü şeyler koy. Yada ne bilim bayrak koy. Eminim ikv nin yapılışında kullanılan programlarda kendi yapımlarıdır. Boğaz köprüsü türk yapımı mı? kullanmıyor musun. Anlamıyorum sizi.Anlamamaya devam edeceğim.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Ben bir oyunu türk yaptı diye sevemem. O zaman yabancı arama motorlarını kullanmayın abi. Google yahoo messenger vs. bunlar türk yapımı mı ? Siteye kaydolurken hangi adresi kullandın merak ettim. hotmail.com msn.com hotmail.com.tr yada kendi domain'inden bir tane almışsındır. Avatarına gidipte sıradışı adam koyacağına türklere özgü şeyler koy. Yada ne bilim bayrak koy. Eminim ikv nin yapılışında kullanılan programlarda kendi yapımlarıdır. Boğaz köprüsü türk yapımı mı? kullanmıyor musun. Anlamıyorum sizi.Anlamamaya devam edeceğim.

tamam ben de hotmail i google yi kullanıyorum ama türk arama motoruna zaman kaybı demiyorum iyinette türk yapımı yabancı wm forumlarında pineklemiyorum, boğaz köprüsüde yabancı yapımı ama gördüğümde helal olsun harika bir köprümüz var diyorum köstek değil destek oluyorum

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
konuralp hocam. Söyledikleriniz ne kadar çelişkili farkında mısınız.
boğaz köprüsüde yabancı yapımı ama gördüğümde helal olsun harika bir köprümüz var diyorum

Bende diyorumki allods da yabancı yapım. ama Türkçe. Yani şöyle düşün. Boğaz köprüsü yabancı yapımı ama türkler kullanıyor. Allods tr yabancı yapım ama türkler oynuyor.
Bende hiçbirşeye köstek olmuyorum. İkv gerek mynet gerekse televizyon desteğini alıyor. Benim desteğime ihtiyacı oldugunu sanmıyorum.

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
benim dediğim şu yabancılar yaptı iyi hoş farkındayım harika oyun çıkarıyorlar ama bu türk oyununa yeni başlayacak bir adama sen zaman kaybı dersen yarın diğer arkadaşına oynama der o arkadaşına ders böylelikle metin2 tutulur ve bir char için millet birbirini keser

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
arkadaşlar ben size oyun önerin demedim bu oyunun destek sitesini kuracağım oyunu bana öğretecek ortak arıyorum dedim yorumlarınızı buna göre yapın

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
benim dediğim şu yabancılar yaptı iyi hoş farkındayım harika oyun çıkarıyorlar ama bu türk oyununa yeni başlayacak bir adama sen zaman kaybı dersen yarın diğer arkadaşına oynama der o arkadaşına ders böylelikle metin2 tutulur ve bir char için millet birbirini keser

Ben zaman kaybı demedim. Oyunu oyunda bırakırsan sağda solda gelipte ''qanqa benhim bir charım var'' Gibisinden anlatmazsan sık sık internet kafeye gidip charınla haşır neşir olmazsa. Kısaca sanalla reali birbirine karıştırmazsan ne birisi kesilir nede birine büyük bir zarar gelir.Ben ikv oynamıyorum o kadar sölüyorum. Sevmiyorum. Tavsiye etmiyorum. Oynarsın oynamazsın. Benim sorunum değil.

BounceST

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk çıktığı zaman oynamaya çalıştım. Pek güzel gelmedi. Devam etmemiştim...

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
3 sene oynadım.47 levelde bıraktım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5