İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul Ticaret - Yalova Üniversitesi Seo Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErsnCyn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalova Üniversitesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencilerinin katılabileceği SEO yarışması düzenleniyor. Yarışma 12 Aralık 2010 tarihinde başlamış olup, 9 Ocak 2011 de sona erecek.
Prof. Dr. B. Gültekin Çetiner önderliğinde düzenlen bu SEO yarışması, öğrencilerin Google arama motorunun algoritmasını çözmelerine yardımcı olmak için düzenlenmektedir.
Yarışmanın anahtar kelimesi " Misyon5ice " dır. Yarışmadan önce google'da sonuç vermeyen bu kelime, 10.000 e kadar sonuç vermektedir.

Seo yarışmalarıyla ilgilenenler, yarışmaya katılamasa bile kendini denemek isteyenler için duyuruyorum.

Yarışma hakkında resmi duyuru için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
http://bloglar.drcetiner.com/seo-yarismalari/seo-yarismasi.html

Bu da benim yarışmaya katıldığım Misyon5ice blogum..

DomainAdam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D bende blogumda bi yazı yazdım :p hadi hayırlısı diyim belki gecerim milleti ahaha XD

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Kolay gelsin, itücü de okuyan arkadaşlarım var onların adları üzerinden katılsam mı :)

ErsnCyn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Blogunuzda yazdığınız yazılarla çok kolay ilk 3 sayfaya girebilirsiniz.. 1. sınıf öğrencileri olduğu için çoğu SEO'yu ilk defa duyuyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5