İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul Yeşilköy'de Junior Web Geliştirme Çalışanı

Karga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şirketimizde, genel olarak PHP / HTML / CSS / FLASH / PHOTOSHOP konularında bana yardımcı olacak bir çalışma arkadaşı (Junior) arıyorum.
Full time çalışılacaktır.

Detaylar:
  • İyi derecede PHP bilen.
  • Framework'lerin ucundan köşesinden biraz bilgi sahibi olan.
  • Flash'da kuş uçuramasa da temiz bir FLA dosyasını Türkçe'leştirebilme yeteneği. Stop(); koyacak kadar AS bilgisi olan.
  • Wordpress konusunda tecrübeli
  • SEO konusunda bilgili ve tecrübeli
  • Mailing ve SMTP hakkında bilgi sahibi gerektiğinde bana yardımcı olabilecek.
  • Server (VPS/Web Hosting) yönetimi konusunda başlangıç seviyesinde bilgi sahibi.
  • Facebook ve Twitter kurumsal sayfaları için tasarımlarda ve geliştirmede yardımcı olacak.
  • Gerektiğinde(Acil durumlarda sadece) şirketimizdeki çalışan birkaç arkadaşlarımıza teknik destek verebilecek.
  • Öğrenmeyi ve bilgiyi paylaşmayı seven.
  • Pratik zekaya sahip, işi çözmek için bir şekilde farklı alternatifler sunabilecek zihniyete sahip.
  • İş disiplini konusunda hassas (İşi olmasa da şirketi için iyi işler yapabilecek şekilde zamanını harcaması)
  • 20-30 yaş aralığında bana uyum sağlayabilecek yaşda (25 Yaşındayım) Lise/Üniversite mezunu full time çalışabilen.
  • Askerlikle 2 yıl bağı olmayan.

SSK+YOL+Ticket+Maaş. Diğer detayları telefonla veya MSN yoluyla öğrenebilirsiniz.
Telefonumuz: ikiyüzoniki dörtyüzatmışbeş kırkdört kırkdört adım Burak.
MSN/Mail: crow[at]windowslive.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5