İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İSTANBULDA Adresinizde PHP dersi

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İSTANBULDA Kendi Adresinizde PHP dersi almak ister misiniz?

PHP konusunda kendime kesinlikle güveniyorum.

İnternet programcılığı konusunda deneyimlerim sybase firmasının jaguar ile companent kullanımını da içeren bir programıyla başladı.

JAVA Applet ile Oracle veritabanına bağlanarak html sayfasında insert+delete+update işlemleri yaptım ve server taraflı bir html üretimine karar verildi...

server site scripting olan ASP ile çalışmalarım başladı.
ASP ile bir iki proje bitirdim.

ASP.NET çıktığında open directory konumunda olan kişilerden ilk kurs alanlardanım.

ASP.net daha ilk çıktığı zamanlarda ufak çalışmalar yaptım. Fakat ASP.NET ile devam etmedim.

Sonraki çalışmalarım ASP üzerinde yapılmış büyük bir projeye destek vermek şeklinde oldu.

2005 den beri kendi çalışmalarımda php yi kullanıyorum.
veri tabanı olarak daha çok mysql 'i tercih ediyorum.

SADECE BİR KİŞİYE DERS VERMEK İSTİYORUM.

Bir süre iletişim bilgisi olarak forum iletişimini (özel mesajlaşma) kullanacağım.
Şayet istediğim sürede birini bulamassam burayı okuyup üye olmayanların da iletişim kurabilmeleri için buradan cep telefonu da verebilirim.

Dersleri kişinin seçeceği bir konuda bir proje üzerinde yapmayı düşünüyorum (bu konuşulabilir) lakin sonuç hedefli ders vermek istiyorum.

SAYGILARIMLA
İSMAİL 1973

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5