İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbullu, 50 tane SEO'lu Sosyal Medya Makalesi Yazabilecek? 1200 lira gelir şansı!

1sosyalmedyaajansi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılarınız kendi adınızla sosyal medya blogumuzda yayınlanacaktır. İsim vermek istemiyorsanız kendi adımla da paylaşabilirim.

SEO bazlı makale yazımını iyi bilen bir arkadaş aramaktayım. Genelde 5 liraya yazıyolar forumlarda 500 kelimelik makaleleri, ben 300 lira vereceğim. Eğer SEO'ya hakimseniz ve çok güzel makaleler yazabiliyorsanız her hafta bu şekilde 300 liralık bir gelir elde edebilirsiniz. Uzun dönem çalışmayı düşünüyorum ve performansınız gerçekten çok iyi olursa fiyatı da artırabilirim. Başlangıç olarak aylık 1200 lira kazanabilirsiniz bu işten...

Eğer bu işi zevkle yaparım bu paraya diyorsanız, 250 kelimelik SEO uyumlu bir sosyal medya makalesi yollayınız lütfen. Ayrıca dijital pazarlamayla ilgili bir deneyiminiz varsa lütfen belirtiniz.

Keywordleriniz ise: dijital pazarlama ve sosyal medya ajansı

Not: İstanbul'da yaşıyorsanız eğer bu işe başvurunuz lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5