İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbullu Liselilere Müjde! Yaz Boyu Para Kazanın!

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Okullar tatil ve sayısız liseli başı boş sokaklarda geziyor. Dönemsel iş bulmak oldukça zor ve liselilere iş veren işletme sayısı çok az. Böyle bir iş bulunsa bile şartları oldukça ağır oluyor.

İşte bu noktada size güzel bir iş teklifim var. Bakırköy'de yer alan emlak ofisim dahilinde yürüttüğüm temizlik ve montaj işlerine sayısız eleman arıyorum.

İş yerlerine ve evlere temizlik hizmetleri sunuyoruz ve detaylı temizlik yapıyoruz. Günümüzde gündelikçiler 150 TL'ye varan bedellerle evlere hizmet sunuyorlar. Biz ise 2-3 kişilik bir ekiple hem kısa sürede hemde garantili temizlik çözümleri üretiyoruz. Üstelik 60 lira gibi bir fiyata. 120 m2'lik bir ev ortalama 5 saat sürüyor.

Şu an inanılmaz bir talep var ve yetişemiyoruz. Bu iş için günlük 2 ev temizleyecek, ekip direktörünün dediklerini uygulayacak elemanlar arıyorum. Günlük ücret 10 liradır. Öğlen yemeği vardır. Kimi zaman ev sahipleri ikramda bulunuyorlar. Buda sizin artınız olabilir. Ancak asla ve asla ev sahibinden yiyecek veya içecek hiçbir şey istenmemelidir. İşbaşı 08.00, iş bitiş 21.00'dır. Çalışma olmayan saatler haricinde ofiste beklenecektir. Pazar dahil her gün çalışma vardır. 15 günde bir yarım gün izin verilecektir.

İlla liseli olmanız gerekmez, bay bayan her yaştan kişi başvurabilir. Bizim için önemli olan güvendir. Güvenmediğimiz kişiyi işe almayız. Sonuçta insanların evine gidiliyor. Yaz boyu en iyi performansı gösteren personeli Büyükçekmece'de bulunan Aqua kaydıraklı havuza ücretsiz götüreceğiz. Personelimiz için böyle güzelliklerde yapıyoruz.

İlgilenenler [email protected] a başvurabilirler. Bakırköy ve çevresinde oturanlar tercih sebebidir.

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Günlük ücret 10 liradır. Öğlen yemeği vardır. Kimi zaman ev sahipleri ikramda bulunuyorlar. Buda sizin artınız olabilir. Ancak asla ve asla ev sahibinden yiyecek veya içecek hiçbir şey istenmemelidir. İşbaşı 08.00, iş bitiş 21.00'dır. Çalışma olmayan saatler haricinde ofiste beklenecektir. Pazar dahil her gün çalışma vardır. 15 günde bir yarım gün izin verilecektir.

15 günde bir yarım gün izin..

Günde 13 saat temizlik işi..

Ve karşılığında 10 TL!

Kölelik kalkalı çok oldu..

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hayır yani giderim sırtıma kömür alır satarım yazın ortasında daha çok para kazanırım 13 saatiş ypacaksın 10 lira verecekler. Başvuran varsa harbiden köle.

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
incisözlüğe aç bu konuyu orada bol bol liseli bulursun :D :D

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Taktir etmek gerek bu ovetto'yu :) Türkiye'de ki işsizliği bitirecek yakında webtasarım ve yazılımdan anlayan , çay demleyen , getir götür yapabilen bir insana aylık 350 TL mi ne veriyordu. Baya iyi işler çıkarıyor helal olsun..

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Yorumları görünce konuyu okumama gerek kalmadı :D
Yazın kablo firmasında makina başında işe başlayacaktım dedim pc başında iş var oh ne güzel,fos çıktı :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tamam...
Email attım...
Ev temizliği derken, istediğimiz eşyaları alabiliyoruz değil mi?

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
gel iki katını ben vereceğim sana, aynı şartlarda 08 -21 arası çalış yol paranda benden varmı öyle enayi

mua

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
gel iki katını ben vereceğim sana, aynı şartlarda 08 -21 arası çalış yol paranda benden varmı öyle enayi

Sen evlere ne hizmeti veriyorsun da iki katı ücert ? :şekil: şahsi algılama şmdi adam merak eder yani ben merak etmiyorm :ıslık:

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
şaka gibi,bir kişinin 150 tl ya yaptığı işi çocuklara 10 liraya yaptıracak.bir çocuk günde 10 ayakkabı boyasa daha fazlasını kazanır,

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yine mi sen ovetto :) arkadaşım problem nedir çocukluğuna bir dönelim mi? :)

www.turkiyespot.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
çocuklardan alışveriş yapana yanılmıyorsam 280tl gibi ceza var,
mesela yolda bir çocuk gördiniz kağıt mendil satıyor acıyıp parasıyla aldınız ama yakaladıkları anda ceza kesiyorlar.
Aynı şekilde çocuk işçi çalıştırmakta yasak, sanayilerde çok pis işlerdede malesef çocuklar çalıştırılıyor ama çalıştıran yakalanırsa ağır cezası var, hatta 20tl lik suyu 10 yaşınca çocukla evlere gönderenler var.
Lise öğrenciside aynı şekilde

T

trgy

Misafir
Ovetto yu araştırın biraz öyle yorum yapın. Ben de ne zaman gelecek geri diye bekliyordum. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5