İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istanbullu webmasterler kimler

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet aslıda bizde akdeniz bölgesinden webmasterlar adlı konu açsak iyi olur forumda mersin ve adana bölgesinden baya kişi var :)

Q

QuicK

Misafir
muratozcirpici' Alıntı:
6-2 deil 6-0 olacak o :)
O Fenerin attıgı 6'yı + Pendik'in attıgı 2 yi dusunup öyle yazmıstır. :D
Bu arada bende Istanbul'danım. Anadolu yakasındayım.. Ama her tarafa gelirim :D

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olayı saptırmayın arkadaşlar altıymış sıfırmış filan
gelecekler olanlar yazsın
makara sarmayalan pls

A

|AtyMir|

Misafir
:) anadolu yakası itibariyle gelirim haydarpaşadan gebzeye kadar bana uyar. Fazla takılamam belki.. ama ortamı görmek için gelirim ;). Karşıya geçmeye fobim varda işte 2 haftada bi Beşiktaş maçına geçiyorum anca :p

S

Senbul

Misafir
|AtyMir|' Alıntı:
:) anadolu yakası itibariyle gelirim haydarpaşadan gebzeye kadar bana uyar. Fazla takılamam belki.. ama ortamı görmek için gelirim ;). Karşıya geçmeye fobim varda işte 2 haftada bi Beşiktaş maçına geçiyorum anca :p
anadolu yakası banada uyar ; anadolu yakası olsunda neresi olursa olsun hiçççç fark etmz bende urar tanısmak isterim :d
Mekanımız Üsküdar :p

Q

QuicK

Misafir
Istanbulun en egzotik yeri Kız Kulesi'dir. Anadolu yakasına daha yakındır :D
Yere Batan Sardıcıda güzeldir ama avrupa yakasında oldugu icin 2. sırada olur ancak :D

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haydaa şimdide istanbulu böldünüz. istanbul bölücü avrupa grubu. istanbul bölücü anadolu webmaster grubu :) bu arada bende avrupadayım. taksim uyar valla istanbulun göbeği...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kadıköy de buluşursanız gelirim bende :) bağdat caddesinde güzel bi cafe biliorm :D ona da fenerbahçenin şampiyonluk maçına geldiğimde gitmiştim :D

S

Senbul

Misafir
QuicK' Alıntı:
Istanbulun en egzotik yeri Kız Kulesi'dir. Anadolu yakasına daha yakındır :D
Yere Batan Sardıcıda güzeldir ama avrupa yakasında oldugu icin 2. sırada olur ancak :D
Dün kuledeydik öğlen saatlerinde işimiz vardı kulede baya bir takıldık :rolleyes: 360Derece istanbul misali.
Kule 1 numara valla :cool:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi