İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstanbul'un En Popüler Cadde Allan Adı !

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kardeş sen istanbulun neresindensin?

Taksim meydanı vardır, istiklal caddesi vardır.

taksimcaddesi domainini gelmişsin burda satmaya çalışıyorsun hemde İstanbulun en popüler caddesi diye, gece gece iyi güldürdün beni valla :)

Bilmiyorum niyetin ne, çocuk mu kandırıyorsun yoksa saflığına mı geldi ama yemezler kardeşim istanbulun en popüler caddesi numarasını :)

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
ankara'da da kızılay ve ulus caddeleri var. :)

sermayeyi kediye yüklemişsin gibi görünüyor ama iyi haber hepimiz ara sıra bunu yapıyoruz...

metin2bura

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimseyi Kandırma Gibi durumum yok asla .. Haritadan bakabilirisin taksim caddesi varmı yokmu :) var ama tabi popüler yeri taksim meydanı .. ama yok elimde kalan şu an caddesi :)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kimseyi Kandırma Gibi durumum yok asla .. Haritadan bakabilirisin taksim caddesi varmı yokmu :) var ama tabi popüler yeri taksim meydanı .. ama yok elimde kalan şu an caddesi :)

o zaman istiklal caddesi domaini satacaksın, taksimcaddesi diye küçük bir cadde var popüler değil meydan kadar deyipte, attığın bu konu başlığınla kendin çelişkiye düşüyorsun :eek:lmadı:

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Bu konu içeriğine gülsem mi ağlasam mı?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45

o zaman istiklal caddesi domaini satacaksın, taksimcaddesi diye küçük bir cadde var popüler değil meydan kadar deyipte, attığın bu konu başlığınla kendin çelişkiye düşüyorsun :eek:lmadı:

Arkadaşa katılıyorum ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5