İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşte Apple Göre Opera 9'un Hali

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece HTML Performansında iyi gibi görünüyor.. Ben pek fark göremiyorum mozillada aynı gibi

ronaldo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
html performansı olarak kesinlikle opera ve araştırmalarda yapılmış enaz 8sekme herzaman açık bende hepsinide babalar gibi hızla dolasıyom. arabelleğe aldığı için diğer sayfalara geçiş çok hızlı hiç değilse benim hızıma yetişen tek browser :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet doğru diyorsunuz da yani pekte önemsenecek birşey mi bilemiyorum. Java kodu performansı da var orada.

Valla arabellek bazı kişiler için iyi fakat bazı bilgisayarlar içinde kötü. Ram meselesi. Ama ne olursa olsun bu piyasanın gerçek hakimi İnternet Explorer. Onlar bu işi iyi biliyor. Sadece güvenlik açığı veriyorsa onu zaten Antivirüs programları ile hallediyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5