İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşte dedicated diye buna denir ;)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Satis yapmadan web sitesi acilmasi gerektigini dusunuyorum, SWIP yapmayi bile dusunuyorsunuz, site acmamissiniz ama cok sey basardik deyince biraz garip duruyor. Delinin bir (Almanya) kuyuya tas atmis, 20 akilli onu cikarmaya calisiyor. Hattan filan bahsettikleri yok, makinaya taktiklari ethernet portunun ozelliklerini yazmislar. Ferrari'ye 30 km limiti koymak gibi. Ama benim motor 300 basabilir deseniz de fayda getirecek bir durum degil. Amerika'dan vazgecebilecek durumda iseniz iletisim guvenlik ve stabilitesi konusunda, bari Turkiye'den alin da en azindan ithalat yapmayin. Almanya'dan super kotu veya pahali degiliz. Sadece neyse onun reklami yapiliyor, 1 Gbit yazilmiyor:)

S

sinangunay

Misafir
Länge: 2.025.067.885 (1.9G) [application/x-tar]

2% [ ] 45.162.652 3.46Mb/s

Yorumsuz..

(USA SoftLayer'dan - Strato DE makinasına wget ile taşınan bir dosya örneği)

S

sinangunay

Misafir
duyurbeni.com' Alıntı:
dedicatedmerkezi.com firefox acmıyor haberin olsun

Merhaba,
site şu an tam anlamıyla bitmedi + siteyi Ajax ile kodluyorum. Firefox malesef şu an için Ajax destekli olmadığından siteyi göremiyorsunuz.

Saygılar

G

gibigibiyim

Misafir
sinangunay' Alıntı:
Merhaba,
site şu an tam anlamıyla bitmedi + siteyi Ajax ile kodluyorum.

Ben her zaman real madrid i severim onun bir kodu yokmu :) Kusura bakmayin su gergin ortami yumusatayim dedim az biraz.
Sabirsizlikla sitenin bitimini bekliyorum kendi adima.

S

sinangunay

Misafir
elmasgunes' Alıntı:
Bu konuda yanılıyorsunuz, lütfen bir daha araştırma yapın.

Merhaba,
evet o konuda eminim ancak, belki bir plug-in ile destekler hale geliyorsa haberim yok. Ancak pure-firefox ajax desteklemiyor malesef. Çünkü tasarımları yaptıktan sonra 6 çeşit tarayıcı ile test ediyorum bazıları desteklemiyor (pure firebox gibi)

Saygılar

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Sadece firefox için yazıyorum ajax ın bazı kodlamaları evet firefoxta çalışmıyor.

G

gibigibiyim

Misafir
Ben abim icin yaziyorum!!!,3 gün oldu server merver yok piyasada,simdide 1 saat diyorsun hala yok,4. güne giriyoruz ve bu isten sinir olmaya basladim haberin olsun.Bundan böyle onunla isin yok benimle var,bu aksam sunucuyu teslim etmez isen parami geri istiyorum haberin olsun!!!!Sms de attim sana ne cevap verdin nede bisey,internettesin ama ne hikmetse msn e girmiyorsun.Güven bir sarsilirsa o isten hayir gelmez haberin olsun.Bundan sonraki gelismeleri buradan herkeze bildiricem.

S

sinangunay

Misafir
gibigibiyim' Alıntı:
Ben abim icin yaziyorum!!!,3 gün oldu server merver yok piyasada,simdide 1 saat diyorsun hala yok,4. güne giriyoruz ve bu isten sinir olmaya basladim haberin olsun.Bundan böyle onunla isin yok benimle var,bu aksam sunucuyu teslim etmez isen parami geri istiyorum haberin olsun!!!!Sms de attim sana ne cevap verdin nede bisey,internettesin ama ne hikmetse msn e girmiyorsun.Güven bir sarsilirsa o isten hayir gelmez haberin olsun.Bundan sonraki gelismeleri buradan herkeze bildiricem.

Your refund has been sent. An email has been sent to the recipient with details of this refund.

Ödemeniz geri çıkılmıştır. Tehtitle bir yere varılmaz unutmayın :) SMS attığınız numaraya (+144****** gibi bir rakamdı yanılmıyorsam) yanıt gönderilemediği için cevap yazamadım. MSN'e girmeme sebebim gelen sunucuları zamanında yetiştirebilmektir. Malesef sadece siz değilsiniz sunucu alan :/

İyi çalışmalar.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sn. N. Sinan GÜNAY, konuyu takip ediyorum ama anlayamadigim birsey var.
Neden sistemleri hazirlayip sunmuyorsunuz, neden ortada sistem yokken pazarlamaya basliyorsunuz?
Bu sekilde yapilan pazarlamalar, hem sizi hem de forum kullanicilarini yipratiyor...

G

gibigibiyim

Misafir
Estagfurullah tehdit gibi bir amacim yoktu,öglen sunucu geldi dediniz ondan sonra kayboldunuz tabi zaman gecince bekleyen islerimiz birikince biraz olsun geriliyor insan.

S

sinangunay

Misafir
iyinet' Alıntı:
Sn. N. Sinan GÜNAY, konuyu takip ediyorum ama anlayamadigim birsey var.
Neden sistemleri hazirlayip sunmuyorsunuz, neden ortada sistem yokken pazarlamaya basliyorsunuz?
Bu sekilde yapilan pazarlamalar, hem sizi hem de forum kullanicilarini yipratiyor...

Merhaba,
Hemen açıklama getirelim konuya. Bu gelenler 2. parti sunuculardı. Önce gelenleri dağıttık ve kullananlar memnun kaldı test ettik daha sonra 2. partiyi çekmeden forumda yazdım. Ayrıca sunucular elbette kurulu geliyor ancak müşteriye teslim etmeden yapılması gerekenleri biz yapıyoruz
(Level 1 hardening & configuration, kontrol panel kurulumu vb..)

Bu yüzden DC'den sunucu bize gelse bile üzerinde çalışmamız gerekiyor malesef Alman'larla çalışmanın tek ters yönüde bu :)

Saygılar.

S

sinangunay

Misafir
Gelen sunuculardan hazırlanan 1 tanesinin özellikleri veriyorum hemen

AMD opteron 146
2048 ddr2 RAM
500 gb hdd
1 Gbit/s Port
Windows 2003 Web Edition
7,500 gb bandwidth
Plesk kontrol paneli

HEMEN TESLİM!!

130 Euro /Ay

S

sinangunay

Misafir
2. parti linux sunucularımız geldi..

AMD opteron 146
2048 ddr2 RAM
120 gb hdd
1 Gbit/s Port
Debian Linux OS (isteğe göre Fedora veya centOS kurulabilir)
7,500 gb bandwidth
Plesk kontrol paneli

HEMEN TESLİM!!

115 Euro /Ay

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5