İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İŞTE İDAMIN İLK GÖRÜNTÜLERİ

Lebron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allah görüyor. ne olursa olsun bu şekilde insan öldürmek bırakın insanı hayvanı bıle oldurmek gunahtır yazıktır.
Allah bildiği gibi yapsın bu işin içinde olan herkesi.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saddam insanları katletti diye öldüde apo niye ölmedi o insan öldürmedimi???

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Saddam insanları katletti diye öldüde apo niye ölmedi o insan öldürmedimi???

yukarıdaki postumdada yazmıştım, abd idam etmekle hiç akıllı davranmadı. saddam'ı idam ederek, saddam'a karşı sempati topladı, onu birçok kişinin gözünde kahraman yaptı.

eğer bugün apo'yu idam etseler (ki isteseler ederler) apo'da bir kahraman olacaktır, amacı uğrunda ölmüş bir şehit olacak pkklıların gözünde. hırslanacaklar, onu örnek alacaklar...

yok efendim ab aponun idamını onaylamıyor, fasa fiso. öldürmek istedikten sonra ilk yakaladıklarında uçakta kamera açacaklarına vururlardı "kaçmaya çalıştı öldürdük" derlerdi veya şimdi yemeğine birşey atarlar yine öldürürler, ab bahane.

Türkiye apo konusunda en doğrusunu yapıyor, sadece görüneni düşünmeyelim arkadaşlar, görünmeyenlerle dönüyor dünya düzeni.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kelimeti şaadet getirerek ölen müslüman ve ırak halkında yeri olan halkı tarafından indirilmemiş yargılanmamış birini amerika gibi bi ülkenin bu şekilde idam etmesi koyuya bana bi müslüman olarak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5