İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşte Samsung Galaxy S3 Çıkış Tarihi!

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
earlscourt_610x299.jpg

Yapılan tanıtımda tam anlamıyla kişisel bir asistan olmuş diyebileceğimiz Samsung Galaxy S3, birçok özelliği ile dikkatleri üstüne çekeceği kesin. Smart Stay teknolojisi, S voice teknolojisi, kablosuz şarj özelliği ve Social Tag teknolojisi gibi bir çok özellik ile şuan akıllı telefon piyasasına girecek en iyi telefon demek yetersiz bile kalabilir.

Özelliklerden kısaca bahsedip hemen Galaxy S3 çıkış tarihini verelim. Galaxy S3′ de Smar Stay teknolojisi adı verilen bir özellik ile ekran gözünüze bağlı olarak çalışıyor ve gözünüzü yada yüzünüzü çevirdiğinizde kararıyor. S Voice teknolojisi ise iPhone’nun Sirisine karşı geliştirilmiş ancak Siri’den daha iyi diyebiliriz. Aksan çeviriminde daha başarılı ve 8 farklı dilde konuşabiliyor.

galaxys3_610x346.jpg

Galaxy S3 de daha önceden işlemci hakkında 4 çekirdekli olacağı söylenmişti. Bunun yanında 16-32-64 GB depolama alanı ile gelecek olan telefon da şuan piyasada bulunan telefonlardan daha iyi çekim yapabilecek kapasiteye sahip 8 megapiksellik bir kamera bulunuyor. Android 4.0 işletim sistemi ile gelecke olan Galaxy S3 en fazla pil ömrü sağlayan akıllı telefon olmaya da aday.

Ekran olarak 4.8 inç HD Super AMOLED ekran bulunan Galaxy S3′de çekilen video ve fotoğraflar yüksek kalitede izlenebilecek. Mavi ve Beyaz olarak gelecek olan Galax S3 için Samsung çıkış tarihi olarak ilk başlarda Mayıs ayının sonu diyip bizleri meraklandırdı. Ancak etkinliğinin sonlarına yaklaşırken Samsung Galaxy S3 için çıkış tarihi 29 Mayıs olarak belirlendi bu tarihte bu telefona sahip olabileceksiniz sözleri ile merakımız giderildi.

29 mayıs da piyasada olacak olan Samsung Galaxy S3 için çok yakında bir ön incelemede bulunacağız takipte kalın…

Kaynak: İşte Samsung Galaxy S3 Çıkış Tarihi!

oskabir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun süredir bekliyorum.. ortalıgı yıkıcak bence :D tasarımı biraz daha iyi olsaymış s2 gibi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bende galaxy 3 ile ilgili yazı yazıyordum :D
mükemmel bir telefon elbette olmayacak ama beklentilerin üstünde bir telefon olacak, geliştirilmesi gereken donanımı kamerası, böyle bir telefona 8 MP yakışmıyor

sevRoya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denedim,harika yapmışlar S3'ü.Ama fiyatı çok uçuk.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
TR fiyatı 1900 lira civarında.
Aldım kullanıyorum.
Iphone 4s ile çok raha yarışabilecek düzeyde diyebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5