İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşte Size Örnek

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu son zamanlarda çok yapan var hatta birkaç türk sitesi bile söyliyebilirim.bayadır görüyorum ama halada reklam gösteriyorlar nedense banlanmamışlar

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında yasak değilki bu büyük bir sözlük sitesi de bunu yapıyor hepiniz biliyorsunuz tepede bayraklar altında reklamlar

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet buyuk sozluk sitemde ustte bayraklar var :) Fakat:
1. Google AdSense ile baglantiya gecip onay almadan yapmayin.
2. Resimler ile AdSense kodu arasina kesinlikle bir cizgi, cerceve, vb ayirt edici birsey koyun.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynen hdoganin dedigi gibi olay
bu arada yanlış anlama lütfen örnek açısından söyledim, hani yanlış yapan bir site olarak kastetmedim

kuralına göre yapıp da devam edenler var demek istedim

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yok yanlis anlamadim canim. Sadece yapmak isteyen olursa "X site, Y site yapmis bende kimseye sormadan yapiym" ve sonrada "X siteyi banlamiyor beni banliyor" demesinler diye benim izledigim yolu acikladim ;)

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok yanlis anlamadim canim. Sadece yapmak isteyen olursa "X site, Y site yapmis bende kimseye sormadan yapiym" ve sonrada "X siteyi banlamiyor beni banliyor" demesinler diye benim izledigim yolu acikladim ;)

evet sana katılıyorum

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben mail attım google adsense ye fakat bunun kesinlikle yasak olduğunu söylediler demekki google da kendi içinde farklılıklar var :p

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ya bunu söyleye söyleye dilimde tüy bitti :)

birisi kural ihlali yapıp banlanmıyor diye siz de yapıp banlanmayacak değilsiniz.
ya da tam tersi.
site içeriğine, ilgili reklam veren durumuna, geri dönüşümüne, google ın ne kazandığına, sizin ne kazandığınıza, reklamverenin duruma kayıtsız kalışına, program kurallarındaki netliğe göre .. değişiyor herşey.

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla kardeşim yasakmı değilmi bilmiyorum ama ben kaç absürt kaç mp3 sitesinde reklam gördüm kaçtanede bölesini gördüm biz konuştuğumuzla kalıyoruz birileri götürüyor :) Yada götürdüğünü sanıyorus

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı boyutta reklam 2 kere kullanılmış, ama esas önemli olan marez tanıtımı yapıyor, download edebilirsiniz diyor. Yani uygun değil.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Mehmet bey Aynı boyutta içerik reklamını kurallar gereği 3 kere kullanabilirsiniz. marez görmedim ama husus yanlara konulan resimler..

koxp.biz de bir sorun yok.

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
marez konusunu benim sitem için kullanmış arkadaş. Şimdi kararsız kaldım gerçekten de :)

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kişisel Söylüyorum Kimse Örnek Almak , ya da Sövmek Durumunda Hissetmesin Kendini ;

Bildiğim Kadarıyla Araya Bir Çizgi Koyarak Kendi İçeriğinle ilgili Resimler Koyabiliyorsun...
Yani Adam Ferrari Bölümüne Koymuş , ( Aynı Boyutta 2 reklam var - Bu yassak ) ... Bende Sitelerimde Kullanıyorum , ve Ads. Ekibiyle İletişim içinde olmama rağmen şimdil bir aksilik çıkmadı ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi