İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstediğiniz İnstagram Profili Uygun Fiyata Kısa Sürede Teslim

demigod

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Öncelikle merhaba Takibe Takip olayı ile aşağıdan istediğiniz bir hesap türünü seçiyorsunuz.
kısa süre içerisinde sıfır hesap açarak organik kullanıcı ile sizlere teslim ediyoruz. Kesinlikle bot, fake hesap, hile kullanmıyoruz. Tamamen takibe takip ile organik kullanıcı kazanıyoruz. Anlaşma sağlandıktan sonra sizlere müşteri sırasına göre bir başlangıç bir de bitiş tarihi veriyoruz. Bu tarihler min. 4, max. 6 gün olmak üzere hesap türüne göre ayrılmakta bu tarih bitiminde içerisinde de tamamen organik kullanıcılı ve paylaşımlarınıza göre minimum 200 - 500 Beğeni alabiliceğiniz ve bundan sonrası yükselme grafiği tamamen size ve paylaşımlarınıza kalmış bir instagram hesabınız oluyor. En güzeli de takibi geri bırakılmış şekilde size sıfır hesap teslim etmemiz.

Gelelim seçeneklere, Oluşturabileceğiniz geniş çerçeveli 2 Tane hesap türü sunuyoruz.

1.Kişisel Hesap
Siz de çok beğeni almak istiyor ama kendinizi çevrenize fark ettiremiyor olabilirsiniz. Veya arkadaşlarınız arasında popüler olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize işe başlamadan önce ne Tür fotoğraflar paylaşacağınızı söylemek ve hedef kitlenizi belirtmek. (Örneğin: Bayan kullanıcı ağırlıklı profil, Manzara ve Kişi fotoğrafları paylaşılacak kişisel profil) gibi detaylardan bahsetmeniz. Daha sonra arkanıza yaslanıp bir kaç gün bekleme süresinden sonra yepyeni hesabınızı beklemek olacak

Bazen sadece her şeyden önce iyi bir başlangıç gerekir, bu yüzden
bizden başlayın; biz de başlayalım.

Kişisel Hesaplarınız için oluşturulacak profil Fiyatları

Kişisel Hesap - 4K Kullanıcı 90 TL (Tek Fiyat) - 6 günde teslim
Kişisel Hesap - 2K Kullanıcı 50 TL (Tek Fiyat) - 4 günde teslim

2.Alım-Satım Hesapları
Sizin de bir butiğiniz, ya da satışını yaptığınız bir ürün mü var ? Bunları instagramdan tanıtmakta güçlük mü çekiyorsunuz ? Başlangıç ile uğraşmayın, bırakın biz başlayalım.

Bazen sadece her şeyden önce iyi bir başlangıç gerekir, bu yüzden
bizden başlayın; biz de başlayalım.

Alım-Satım Hesaplarınız için oluşturulacak profil Fiyatları

Alım - Satım Hesapları - 4K Kullanıcı 100 TL (Tek Fiyat) - 6 günde teslim
Alım - Satım Hesapları - 2K Kullanıcı 60 TL (Tek Fiyat) - 4 günde teslim

Dipnot: Tekrar sorulmasın diye yazıyorum, sıfır hesap açıp teslim ediyoruz. Var olan hesaplarınıza gönderim yapmıyoruz. Özellikle istediğiniz bir hesap varsa oradan da üye kazanımı yapabiliyoruz. Lütfen ciddi alıcılar PM atsın, fiyat sabittir kesinlikle indirime gidilmeyecektir. Her işin bir emeği var bu da zaten yüksek emek karşılığı belirlenmiş düşük bir ücrettir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5