İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstediğiniz Miktarlarda Paypal Temin edilir

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğiniz Miktar Ne olursa Olsun paypal sağlanır

1dolar paypal = 1.50
100dolar üstü =1.45
500 dolar ve üstü =1.40

İsteyen Pm atabilir isteyen
[email protected]
05456259180 den ulaşabilir

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlamadığım konu paypal dan 1,35 oranıyla credi kartından çekerek alabiliyorken neden 21 mesajlı 0 itrade sahibi birinden %100 riske girerek alayım? oranlarda düzeltme yapıp piyasayı 30 sn de olsa araştırırsanız ve itradeinizi yükseltip referans gösterirseniz heray düzenli alabilirim.

A

a.ışık

Misafir
konuyu acan arkadas gayet guzel bi noktaya parmak atmis
buyuk bir eksiklikti dogrusu boyle bir konunun yoklugu :D :D

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden para verilsinki ekleyin sanal kartınızı yükleyin ytl olarak hesaba sonra dolar kurundan ppye paranızı aktarın :D

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yorumsuz :D r10 dan başımı kaldırıp bura ile ilgilenemiyorum :) siz polimik yapın kendi kendinize iyi çalışmalar herkeze işine gelen alır gelmeyen almaz :)

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ iyinetten yaklaşık 10 kişi ekledi msn mi demekki ilgilenen varmış :) itrader için r10 a bakmanız yeterli burdanda taşınıyorum :)

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşa cok sert bi çıkış oluyor, sonuçta arkadas satış yapıyor begenen alır begenmeyen almaz!

bu tarz yaklaşımlar birçok arkadasımızı iyinette konu açmaya bile tedirgin ediyor!

msj sayısı insanların ne kadar ve neyi bildiği konusunda kesin bir yargı içermez! saygılar!

afsbilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşa cok sert bi çıkış oluyor, sonuçta arkadas satış yapıyor begenen alır begenmeyen almaz!

bu tarz yaklaşımlar birçok arkadasımızı iyinette konu açmaya bile tedirgin ediyor!

msj sayısı insanların ne kadar ve neyi bildiği konusunda kesin bir yargı içermez! saygılar!

teşekkürler :)
haklı olabilirler dolandırılmış olabilirler belkide ileride dolandırılabilirler sağlıklı adım atmak zorundalar ama dereyi görmeden paça sıvıyorsunuz..
cenabı hak kimsenin gırtlağından haram lokma geçirmesin :)
bu konunun kilitlenmesini talep ediyorum..
herkese iyi çalışmalar

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
PayPal herkeste var.
PayPal verirken komisyon alma olayı yeni adet sanırım ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi