İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istek alısveriş

ByDeLuXe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar buraya bir arkadas tavsiyesi üzerine geldim ama görüyorum ki alısverişlerine hiç yanasan yok bunun bir sebebi varmı

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
arkadaslar buraya bir arkadas tavsiyesi üzerine geldim ama görüyorum ki alısverişlerine hiç yanasan yok bunun bir sebebi varmı

Üzülerek söylüyorum 'iyinet forumun kalitesi düşmekte'

Davetiye istek bölümünü gözden gecirdim, Msn türkçesiyle yazılan paragraflarla, hotmail mail adresleri ile sitesi bile olmayan arkadaşlar daveiye isterler ve 10 dakika icinde davetiyeleri gönderilir. Böyle olmamalı.

ByDeLuXe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Bunun Farkındayım millet sadece konular okuyor bir yorum yapmaya bile tenenzül etmiyor bu forum canlandıralım ozman biraz iliglinilrse r10 ile basa bas gider bile bu site

ByDeLuXe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger kadra eksikliyse varsa alınsın kadro admin mod gerekirse reklam verilir yani burdaki kullanılıcaılar ayıklanır aktif olanlar olmayan silinir yola devam edilir zati kaliteli seyler olunca kayıt olma talebi olucaktır..

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Forumdaki eksiklik ticaret alanının az olmasıdır...

Domain kategorisinde aprialse, satış, boştaki domainşer ve domainle ilgili tüm alanlar ayrı ayrı alt forum yapılsa;

Script alanında ücretsiz ( vvarez olmayan ) scriptler paylaşılsa, istek yapılsa;

Ayrıca wordpress e agırlık verilse inanıyorumki kısa zamanda forum canlanacaktır..

Forum kullanıcılar genelde ticaret için gelip zaman gecirirler.. Para kazanmaktır amacları..
bunun yanındada sitelerindeki sorunları ve yenilikleride forumda bulurlarsa sorun kalmayacaktır..

Tabiki en önemli konu moderatörlerin uzman olmasıdır.. diger forumlarda oldugu gibi üyelerin cogu coluk cocuk, moderatörde cocuk olursa hiç çekilmez..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5