İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[istek] Çekiliş scripti.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Çok basit bir scripte ihtiyacım var. Belki daha önceden yazmış olanınız vardır diye kolları sıvamadan bir sorayım dedim.

Yapmış olduğunuz bir çekiliş scripti var mı?

Kişi mail adresini, adını bırakacak ve günü geldiğinde admin tarafından çekiliş random gerçekleşip belirlenen sayıda üye seçecek ve onları sonuç olarak gösterecek. Olay bundan ibaret.

15-20 tane rapidshare dağıtacağım bir sitemin üyelerine ama kendi kendime şaibeli bir çekiliş hissi vermek istemiyorum.

T

trgy

Misafir
En güzeli random.org a gireceksin, görsel şekilde çekiliş yapacaksın. Camtasia studio tarzı programlarla ekranını video olarak kaydedip çekebilirsin. Katılacak kişileri 1 numara verirsin. her bastığında farklı rakam çıkacağı için farklı farklı kişiler kazanır.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
En güzeli random.org a gireceksin, görsel şekilde çekiliş yapacaksın. Camtasia studio tarzı programlarla ekranını video olarak kaydedip çekebilirsin. Katılacak kişileri 1 numara verirsin. her bastığında farklı rakam çıkacağı için farklı farklı kişiler kazanır.

Gayet mantıklı. Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5