İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Istenilen Program(Web Tabanli ya da Windows tabanli) & Web tasarimi yapilir.

D

Dejin

Misafir
Oncelikle merhabalar,

Hangi web programlama dilinde isterseniz, (ASP,PHP,ASPX (ASP.NET), JSP, CFM v.b.) sitenizi kodlayabilir ya da istediginiz web tabanli programinizi yazabiliriz.
Istenildigi takdirde web sitenizi oldugu gibi komple tasarlayabiliriz.

Plesk kadar ya da daha gelismis bir panel dahi istiyorsaniz yazilmasi sorun degil.

Web sitesi mi istiyorsunuz? Digerlerinden farkli mi olsun diyorsunuz?

1.) Tam anlamiyla interaktif bir site istiyorsaniz,
2.) Admin paneline girip sitenizi browser araciligi ile guvenligi dusuk yontemlerden biktiysaniz, admin panelinizi sitenizle haberlesebilecek bir sekilde WINDOWS ALTINDA CALISAN bir programla yapalim...

3.) Online siparisleri alabilir, bu siparislere cevap v.s. vermek icin bu panelden yapabilirsiniz.

ve daha bir cogu.

Not : Eger Dedicated serverimiz acilirsa -LNW Servers sagolsun 1 haftadir acilacak- en yakin zamanda projelerimizi online olarak gorebileceksiniz.

Akliniza gelebilecek her turlu web tabanli program + konsol program yazilabilinir.

Iletisim icin : [email protected] (LNW Servers server i teslim edebilirse... iletisim bilgilerini tam anlamiyla yazabilecegim)
Telefon : 00 48 (ulke kodu) 22 (sehir kodu) 407 13 90
GMS : 00 48 505 323 725

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
referans olarak ne gösteriyorsunuz? (kullanıcıları detaylı bilgilendirme amaçlı)

D

Dejin

Misafir
Yakinda gosterecegiz.
Belirttigim gibi LNW Servers sagolsun 1 haftadir bir server a windows kurup plesk i kurup acamadilar. Islerimi ona gore ayarlamistim. Bugun girdim IIS bile kurulmamis. IIS kurarken zaten win 2003 bazi eksik dosya gostermis.. Oylece birakip gitmis. Ilk aklima gelen Service pack oldu :) Service Pack 1 yuklenmemis. Girdim yukledim. IIS i kurdum, Plesk i kurdum. Lisans i en can alici yerleri desteklememekte. Bu kadar aksilik ve PLESK de bazi hatalar olunca bende simdi plesk i silmekle mesgulum.

Referans olarak en kisa zamanda verecegiz. Dedicated server aramaktayiz. Fakat inanmayanlar olursa referans verene kadar is bitiminden sonra para teslimini yapacagiz.

O vakte kadar bilgi amacli yazdim. Isteyen MSN den ulasabilir.

Bu arada Dedicated server onerilerinize acigim. ( Unmetered olmasi benim icin tercih sebebidir )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5