• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

İstiklal Company ! VDS - E Ticaret

turkerarabacii

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
16 Mart 2022
Mesajlar
1
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
22
Şube
Sakarya
12 Aydır Üye
Evet, çoğu firma bu kısma benzer şeyler yazar: "Profesyonel Hizmet, 7/24 Destek, Bombastik Tasarım vb.". Ama biz, bu tarz klasik laflardan uzak durup tüm samimiyetimizle dürüst bir yaklaşım sergileriz. Günümüz Türkiye'sinin şartlarından dolayı gençlerimizin büyük çoğunluğu bulduğu ilk fırsatta Avrupa'da en iyisinden bir temizlikçi olma peşinde koşuyor. İstiklal Yazılım'ın kurucu ortakları olan 4 genç, elini taşın altına koyarak ülkemizin kalkınması için adım adım ilerliyor! Sermaye yetersizliğinden dolayı şuanda yalnızca web yazılımı üzerinde çalışmaktayız. Allah'ın izniyle ve sizlerin destekleriyle gelecekte robot yazılımları üzerinde çalışacağız. Şimdi bizi seçin, hem kendinize hem de ülkemizin geleceğine yatırım yapın!

Resmi Sitemiz : istiklalcompany.net
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst