İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstiklal Marşı Guinnes'e girecek

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
siteye girip sayaç +1 yapması Cumhuriyet'le ne alakası var. Asıl kendi menfaatlerine gore cumhuriyeti kullanmak ayıptır. neyse ben domain araştırıyorum:)

yaşınız kaç acaba? kackisiyiz.com'u yapan her kimse şok acemi biri olduğu belli ve çıkar gözetmeksizin yapılmış, iyi bir amaca hizmet eden bir site. anlaşılan siz yapsanız kendi menfaatlerinize kullanırdınız ki, adamın kullanmaması sizi bu kadar şaşırtmış, domaini araştırıp bulunca, açtığınızda cumhuriyeti kurtarmak için adsense reklamına tıklayın yazmayıda unutmayın.

ayrıca rica ediyorum açılan her başlığa girip konuyu bulandıran henüz zihinsel gelişimini tamamlayamamış arkadaşlara, yetmediğiniz mevzulara yorumlarınızı yazıp komik hale düşmeyin.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
eğitim cehaleti alır, eşeklik baki kalır

Almanya ZDF Televizyonu bir yarışma programı ..
Yarışmacı MICHAEL SAUSER 188 Ülkenin Marşlarını ezbere,notaları ile bildiğini iddia ediyor.
Jüri , 5 ülke seçiyor; ÇİN,MISIR,TAYLAND,BOSNA HERSEK,TÜRKİYE 4 Ülkenin marşlarının okunması jüri tarafından yeterli bulunur ve yarışma tamamlanır...
Yarışmacı MICHAEL itiraz eder, mademki Türkiye'nin de bayrağını seçtiniz, o halde TÜRK Milli Marşını da okumak istiyorum diye ricada bulunur ..
Milli marşımızın okunmasına izin verilir ..
Yarışmacı MICHAEL tekrar itiraz eder; TÜRK MİLLİ MARŞI ayakta dinlenir,lütfen salondaki herkes ayağa kalksın.

http://youtube.com/watch?v=4ysOUsV6D9E

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Bazı arkadaşlara;

Siz kaç kişisiniz bilmiyorum ama biz 70 milyon kişiyiz. İstiklal Marşı, vatan, bayrak, cumhuriyet sizlerin tekelinde olabilecek şeyler değil. Siz kaç kişiyiz diye site açıp sayaç+1 ile Cumhuriyet'e sahip çıktığınızı iddia ediyorsunuz ama cumhuriyete öyle sahip çıkılmıyor. Cumhuriyet'e sahip çıkmak lafla değil, icraatle oluyor.

Ve siz, yine toplumu "kac kişiyiz, cumhuriyetini seven bu mitinge katılsın, laikler burada olacak, ülke elden gidiyor" vs. diyerek kutuplara ayırıyor, ülkenin birliğine, beraberliğine bomba atıyorsunuz. Kardeşi kardeşe kırdırıyor, küstürüyorsunuz. Yeter artık, bıkmadınız mı bu ülkeyi kutuplara bölmekten? Bıkmadınız mı insanları ayrımcılığa sevketmekten? Bıkmadınız mı kardeşi kardeşe kırdırmaktan, küsdürmekten?

Hepimizin ortak değerlerinden olan İstiklal Marşımız ile ilgili bu güzel başlığı bile ne hale getirdiniz, yazıklar olsun!

Cumhuriyetin de, cumhuriyetin temel ilkelerinin de, vatanın da, bayrağın da hiçbir yere gittiği yok! Biz 70 milyonuz ve hepimiz kardeşiz!

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Reaction score
9
@Bazı arkadaşlara;

Siz kaç kişisiniz bilmiyorum ama biz 70 milyon kişiyiz. İstiklal Marşı, vatan, bayrak, cumhuriyet sizlerin tekelinde olabilecek şeyler değil. Siz kaç kişiyiz diye site açıp sayaç+1 ile Cumhuriyet'e sahip çıktığınızı iddia ediyorsunuz ama cumhuriyete öyle sahip çıkılmıyor. Cumhuriyet'e sahip çıkmak lafla değil, icraatle oluyor.

Ve siz, yine toplumu "kac kişiyiz, cumhuriyetini seven bu mitinge katılsın, laikler burada olacak, ülke elden gidiyor" vs. diyerek kutuplara ayırıyor, ülkenin birliğine, beraberliğine bomba atıyorsunuz. Kardeşi kardeşe kırdırıyor, küstürüyorsunuz. Yeter artık, bıkmadınız mı bu ülkeyi kutuplara bölmekten? Bıkmadınız mı insanları ayrımcılığa sevketmekten? Bıkmadınız mı kardeşi kardeşe kırdırmaktan, küsdürmekten?

Hepimizin ortak değerlerinden olan İstiklal Marşımız ile ilgili bu güzel başlığı bile ne hale getirdiniz, yazıklar olsun!

Cumhuriyetin de, cumhuriyetin temel ilkelerinin de, vatanın da, bayrağın da hiçbir yere gittiği yok! Biz 70 milyonuz ve hepimiz kardeşiz!

Aynen katılıyorum. Yaptığınız şerefinize yakışmıyor!!!!

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İstiklâl Marşı'nın hep bir ağızdan söylenecek olması güzel birşey. Kaç kişi olursak olalım, sırf rekor için değil de atalarımızı yad ederekte okumak önemli.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar mywedding ile ilgili (gerek bu başlıkta verdiği link olsun gerekse forumdaki diğer düşüncelerine verilecek) tepkilerinizi ona mesaj atarak gösterin, çünkü onun birşeyleri dile getirme tarzını sevmiyorum, ben insanlar vatan, millet, ülke ile ilgili konularda herzaman yanyana,yüzyüze olsunlar diye çaba sarfederken ve birçok konuda her iki farklı düşünceninde yanlışlıklarını vurgulamaya çalışırken, mywedding bazı başlıklardaki olur olmaz yersiz yazılarından hoşlanmıyorum, elimde yetki olsa bu başlıktaki mesajlarını da silecem, bu düşüncem mywedding in yaptığı tavrın aynısını yapan (zıt düşüncelerde olan ) kişiler içinde geçerli.
Fikir farklıları yüzünden birbirine gıcıklık olsun diye yazdığı mesajları görmek istemiyorum.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar mywedding ile ilgili (gerek bu başlıkta verdiği link olsun gerekse forumdaki düşüncelerine verilecek) tepkilerinizi ona mesaj atarak gösterin, çünkü onun birşeyleri dile getirme tarzını sevmiyorum, ben insanlar vatan, millet, ülke ile ilgili konularda herzaman yanyana,yüzyüze olsunlar diye çaba sarfederken ve birçok konuda her iki farklı düşünceninde yanlışlıklarını vurgulamaya çalışırken, mywedding bazı başlıklardaki olur olmaz yersiz yazılarından hoşlanmıyorum, elimde yetki olsa bu başlıktaki mesajlarını da silecem, bu düşüncem mywedding in yaptığı tavrın aynısını yapan (zıt düşüncelerde olan ) kişiler içinde geçerli.
Fikir farklıları yüzünden birbirine gıcıklık olsun diye yazdığı mesajları görmek istemiyorum. Her iki zıt görüşün öküz altında buzağı araması hatalı.

Bizde kendisiyle pek anlaşamıyoruz. Ancak senin bu yaptığın şey yanlış. Bu başlık altında saygısızca birşey yazmamış çünkü. Eğer gerçekten çok yanlış birşey varsa yöneticilere bildirirsin mesajı, sorun varsa onlar hallediyor merak etme :)

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bizde kendisiyle pek anlaşamıyoruz. Ancak senin bu yaptığın şey yanlış. Bu başlık altında saygısızca birşey yazmamış çünkü.

Verdiği link gereksiz (sırf ortalık karışsın diye açtığı başka başlıklarda var ) , mywedding i diğer yazdıklarını da işin içine katarak yorumluyorum, yeni üye olan birisi linki verse bir şey demezdim. İnsanlar vakti ile bir sokaktan diğerine geçemezdi, şu andaki gidişat da buna benziyor. Bu başlığın devamının onu tartışmakla yönlenmesini de istemiyorum.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Arkadaşlar mywedding ile ilgili (gerek bu başlıkta verdiği link olsun gerekse forumdaki diğer düşüncelerine verilecek) tepkilerinizi ona mesaj atarak gösterin, çünkü onun birşeyleri dile getirme tarzını sevmiyorum, ben insanlar vatan, millet, ülke ile ilgili konularda herzaman yanyana,yüzyüze olsunlar diye çaba sarfederken ve birçok konuda her iki farklı düşünceninde yanlışlıklarını vurgulamaya çalışırken, mywedding bazı başlıklardaki olur olmaz yersiz yazılarından hoşlanmıyorum, elimde yetki olsa bu başlıktaki mesajlarını da silecem, bu düşüncem mywedding in yaptığı tavrın aynısını yapan (zıt düşüncelerde olan ) kişiler içinde geçerli.

Haklı olduğunu düşünürken haksız duruma düşebilirsin. Eylem başlatıyorsun denilir, banlanırsın. Ben o yüzden seni uyarmak istedim. Yine sen bilirsin tabi :)

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaşınız kaç acaba? kackisiyiz.com'u yapan her kimse şok acemi biri olduğu belli ve çıkar gözetmeksizin yapılmış, iyi bir amaca hizmet eden bir site. anlaşılan siz yapsanız kendi menfaatlerinize kullanırdınız ki, adamın kullanmaması sizi bu kadar şaşırtmış, domaini araştırıp bulunca, açtığınızda cumhuriyeti kurtarmak için adsense reklamına tıklayın yazmayıda unutmayın.

ayrıca rica ediyorum açılan her başlığa girip konuyu bulandıran henüz zihinsel gelişimini tamamlayamamış arkadaşlara, yetmediğiniz mevzulara yorumlarınızı yazıp komik hale düşmeyin.

senin tavsiyene ihtiyacım yok dostum, kackisiyiz.com sana mı ait ne seninmiş gibi savundun. şimdi ona da laf soylettirmiyorsun bakıyorum da.

kişiliğini ispat etmeye çalışan ergenlik çocuklar gibi senle yaş yarıştırma luzumsuzluğuna girmeyeceğim. ayrıca seni ilgilendirmez benim yazdığım yorumlar, yorumlarda forum kurallarına uymayan birşey yaparsam modlar uyarır zaten. kackisiyiz.biz e girip sayac +1 ile kendimi tatmin edip komik olmaktan iyidir heralde:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5