İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İstiklal marşı okuyamayan AKP'li Vekilin görüntüleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

baybars

Misafir
Hey hey yavaş yaaa neler oluyor... Ayıp yaaa...

Yakışıyormu size... Bu ülke hepimizin... ülkücüsü - kürdü - müslümanı - hristiyanı...

Admin nerdesin? arkadaşım olaya el atsana...

O

OLTA

Misafir
ya ne bu gerginlik anlamadım...

adam bize ülkücü olun, bu ülke ülkücülerin filan dememiş...

eğer sadece ülkücü lafına katlanamıyorsak lütfen demokrasiden özgürlükten falan bahsetmeyelim...

ayrıca verdiği görüntüde çok vahim...

W

w0w

Misafir
Evet gerçekten vahim. Bu arada insanlar artık rahatça mesajlarında lan lun içeren cümleler kurabilir. Kurana laf gelmediğine göre. "Altar lan saçmalamışsın yine" ya da "altar ne kadar salaksın okuma özürlü herif gibi" yada "altar kes lan aptal" gibi. Bunlar yasak olmayan laflar. Altar üstüne alınma sadece örnekti canım.

B

baybars

Misafir
Ya iyide arkadaşlar eğer o vekil böyle bir saçma sapan durmun içinde olmuşsa başbakanı düşünsün grup başkan vakilleri düşünsün ne bileyim merkez yürütme kurulları var partisinin disiplin kurulları var onlar düşünsün... Kalkıp konuyu buraya taşımanın insanları kışkırtmanın da anlamı yok... Belki düşünmeden etti diyecem ama kullandığı isimde o görüşe ait bir isim. İnsanları sinirlendiriyor ister istemez ve olmaması gereken sonuçlar çıkıyor ortaya... Neden bizler birbirimizi sevemiyoruz... Neden hala 80 öncesi mantığıyla hareket ediyoruz anlamıyorum... En azından bari burda siyaset konuşulmasın yahu... Zaten akşama kadar gereksiz bilgi bombardımınanın içinde sel sefil oluyoruz... Şuraya gelip iki kelam edelim diyoruz oda rezil rüsva oluyor...

A

altar

Misafir
w0w' Alıntı:
Evet gerçekten vahim. Bu arada insanlar artık rahatça mesajlarında lan lun içeren cümleler kurabilir. Kurana laf gelmediğine göre. "Altar lan saçmalamışsın yine" ya da "altar ne kadar salaksın okuma özürlü herif gibi" yada "altar kes lan aptal" gibi. Bunlar yasak olmayan laflar. Altar üstüne alınma sadece örnekti canım.

öylemi bebek

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu imla hataları ile uğraşma yüzünden çok entry sapmıştır.

Bir boşluğun hesabını yapmışsın altar. Seviyesizliğinde hoşgörülemez. Seni uyarmak için mod olmaya gerek yok. Ama bu şekilde konuşmana kimse izin veremez.

wOw senin iyi niyetli biri olduğunu biliyorum az çok bu forumdan ama görüyorsunki herkes anlayışlı değil. yazım hatalarıyla uğraşma derim ben. birde yanlış anlamazsan türkçe özel bir kelime değildir.

herkese bol eğlenceler..

A

altar

Misafir
Bana bak trextra adlı eleman, eğer bu hedefturan denen adam Türk olmayı savunuyorsa Türkçeyi öğrensin önce. Sonra gelip ikide bir onu güncelledim, bunu güncelledim deyipte adamı sinir etmesin.

W

w0w

Misafir
Yazım hatası deil sinirimi bozan dayı havalarındaki tipler. Aslında onlar birer bebek :rolleyes:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5