İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isyankarerkek.com şöhret basamaklarının önünde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemiz namussuzlukla(aşk veya flört)

Sen hiç aşık olmadın mı? Olmadıysan belki ilerde olucaksın. O zaman senin sevdiğin aşık olduğun kızda mı namussuz olacak? Kardeşlerinin sevdiği kız, kız kardeşine aşık olan çocuk sırf kız kardeşine aşık oldu diye kız kardeşinde mi namussuz olacak? Annen babanı sevmiyor mu?

Flört?
Sen bu devirde tanımadığın, belki anlaşamayacağın, sevmeyeceğin biriyle görücü usulü ile mi evlenmek istiyorsun.

Sen bu şekilde ön yargılı yazılar yazarak benim aşık olduğum kıza da, arkadaşının aşık olduğı kıza da, belki kardeşinin ilerde evlenmek isteği kıza da namussuz yakıştırması yapıyorsun.

Bu mudur aile kurumunun güçlenmesi için yazdığın yazılar?

S

SatlikDomain

Misafir
Ropartaj yapmak isteyen gazete cumhuriyet mi yoksa yeni şafak'mı ?

F

fenerli

Misafir
Sitenin konusuna bir yorum yapmıyor, namus sadece 2 bacak arasında olmaz, 800 euro reklam yapılmış bununda ne kadar doğru olduğunu senden başka kimse bilemez !

Etkiye tepki tarzında, zıt bir konu seçilerek bu zıtlıkla şöhret yapmaya çalışan bir site izlenimi veriyor.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerli' Alıntı:
Etkiye tepki tarzında, zıt bir konu seçilerek bu zıtlıkla şöhret yapmaya çalışan bir site izlenimi veriyor.

Bende bunu ekleyecetim ama fenerli benden önce davranmış.

N

nomak78

Misafir
şöhret olmasını isteseydim çoktan olmuştu.. mesela yarın olabilir..

yazdıklarınızı yorum yapmadan okumak daha güzel..

bir kişi dışında ne söyleneni anlayan var, ne topicin açılma sebebini okuyan.

buda benim açımdan hiçbir problem teşkil etmiyor açıkçası.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
incelenmek üzere konu kilitlendi. lütfen site hakkındaki fikirlerinizi nomak a pm yolu ile iletin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5