İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İTALYADAN ALINMIŞ SÜPER KETEN CEKET

VaKKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İtalya'dan hediye gelen,italyan markası süper keten bir ceket.Arkadaşlar ceketi bir iki defa anca giymişimdir ama bedeni oturmadığı için pek fazla kullanamadım ve bu nedenle de satışa çıkardım,çünkü artık büyük geliyor.DAHA BAZI CEPLERİNİN DİKİŞLERİ DAHİ AÇILMAMIŞTIR.Mağazadan sıfır bir ceket alsanız aradaki farkı anlayamazsınız.Benim ceketimin üzerinde sadece etiketi yok :)
Ceket krem tonlarında 'M' ve 'L' (48/50) beden giyen arkadaşlara olur.Pazardan ucuz,sahte ve kumaşları kötü olan ürünler almaya son.Mağazadan da bir sürü para verip te almaya da gerek yok :) Ceket alacaklar arkadaşlar için sıfır denilecek kadar iyi temiz durumda olan bu ceketi kaçırmasınlar derim.
Fiyat 60tl
Ankara içi elden,diğer illere kargo ile gönderilir.
Diğer ilanlarıma da bir göz atın belki işinize yarayan bir şey bulabilirsiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5