İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İTALYAN TARZ SÜPER ÇİZME

VaKKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İTALYA'dan ALINMIŞ İTALYAN MODASINA ÖZGÜ SÜPER ÇİZME​
Orjinal İtalyan ürünü.Ağabeyim denizci olduğu için sık sık yurt dışına çıkmaktadır.Geçen sene seyehat dönüşü hediye getirdiği bu süper çizmeleri satışa sunuyorum.Bazı buluşmalarda,özel gecelerde...kısaca nadir olarak kullanılmıştır.Çizmelerde hala has deri kokusu hakimdir.iç-dış %100 deri taban hakkında bir bilgim yok,ancak baktığım kadarıyla kösele gibi duruyor yine de yanlış bilgi vermek istemem :) kenarlarında küçük toka aksesuarı bulunmakta,bu tokayı bağlayan küçük deri kemer çizmenin alt tarafından geçerek diğer uçta birleştirilmiştir,buda çizmeye ayrı bir tarz katmıştır. '42'numara giyen arkadaşlara rahatlıkla olacaktır
Ankara'da oturuyorum ve burada bu tarz bir çizme satan bir yer var mı diye epey araştırıp baktım (Ankamall AVM-Cepa/KentPark AVM-Kızılay AVM ve Metro Altı ayakkabıcıları) ama bu tarz çizmeye hiç rastlamadım.Böyle bir çizme almak isteseniz bulunması oldukça zor...
Bu tarz çizmeyi giyecek hem iş hemde dışarıda giyecek bir ortamım olmadığı için satmaktayım.Bu tarzdan hoşlanan arkadaşlar:mağazadan yeni bir çizme alıyormuş gibi içiniz rahat olsun...Çizmelerde her hangi bir yırtık yoktur ve her hangi bir tamirat kesinlikle olmamıştır.
Mantıklı takaslar düşünülebilir
Fiyat 120tl
Ankara içi elden diğer illere kargo ile gönderilir
Diğer ilanlarıma da bir göz atın belki işinize yarayacak bir şey bulabilirsiniz :) (Detaylı resim isteyen arkadaşlara mail ile gönderebilirim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5