İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İthal Puma Roma 68 sadece 40 TL ! (43 Numara)

OnurSak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar geçen Puma Roma 68 aldım 43 numara(28 cm), ama ayağıma büyük geldi bu yüzden satıyorum. Ben 50 liraya aldım 40 liraya satıyorum. Ayakkabı %100 birebir ithal maldır. Ama gayet kaliteli bence, ayağıma büyük gelmese seve seve giyerdim. Hiçbiryerinde bir özür vs. yok. Bu ayakkabıyı öyle herkeste göremezsiniz, çok hoş bir ayakkabı.
Kargo alıcıya aittir. (Ben de öyle almıştım)

Ayakkabıyı bu arkadaştan almıştım: Tıklayınız

Fotoğraf: (Cep telefonu ile çektiğim için net değil)
bba5f298.jpg

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
NE yalan söyleyeyim modelini bilmiyorum ama 1.5 aydır puma kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Evet dış görüntü olarak tasarımı çok güzel ancak verdiğimiz fiyatta çok güzel. Tamı tamına 190 Tl verdiğim ayakkabının ayağımızı oturttuğumuz tabanı fırlamış durumda ve Orjinal bir ürün ama tavsiye etmiyorum. Lescon iyidir.
Hayırlı satışlar

OnurSak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NE yalan söyleyeyim modelini bilmiyorum ama 1.5 aydır puma kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Evet dış görüntü olarak tasarımı çok güzel ancak verdiğimiz fiyatta çok güzel. Tamı tamına 190 Tl verdiğim ayakkabının ayağımızı oturttuğumuz tabanı fırlamış durumda ve Orjinal bir ürün ama tavsiye etmiyorum. Lescon iyidir.
Hayırlı satışlar

Doğrudur kardeşim. Zaten bu orjinalliğine filan bakmıyor. Bu fiyata çok kaliteli bişey bekleyemezsin zaten ama yine bence kalitesi fiyatına göre gayet iyi. Ayağıma büyük geldi elimde kalmasın diye satmaya çalışıyorum.

Ekleme: Fiyat 30 TL olmuştur. Neredeyse yarı fiyatına satıyorum bu fiyata hiçbiryerde bulamazsınız, yeterki elimden çıksın. Alacak yok mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5