İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

itrader durumu ne oldu?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir ara bu konuyu dile getirdim. iyinet admin ilgili gibi oldu ama sonra ses çıkmadı.
foruma itrader eklentisi eklenecek mi acaba?
çok büyük bir eksiklik bu forumda. hele ki son zamanlarda olan olaylar...bunların önüne büyük ölçüde geçecektir bu itrader eklentisi.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Af buyur biz cahiliz. Nedir bu itrader ? Ne İse Yarar ? Foruma Ne Gibi Faydasi Olabilir :) Aciklarmisin?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
itrader : forumda " reputation " eklentisi gibi bir yama
yani üyeler arasında yapılan alışverişlerin " puana " dönüşme sistemidir.

örneğin : ben senden domain satın aldın. ücretini gönderdim. sende bana domaini teslim ettin. Bu güzel bir alışveriş oldu. ve ben sana iTrader Puanı veriyorum ( + olarak ) ve yorum yazıyorum " Bu arkadaş ile alışverişm oldu. Güvenilirdir..". sende bana itrader puanı veriyorsun " Ödememi hemen aldım. teşekkürler " vs..vs..ve böyle her üyeninm itader puanı oluyor.

sonuç olarak : üyeler bir birleri ile alışveriş yapınca, bu puanlar önemli değer oluyor..

sonra " kandırıldım, soyuldum, vay alçaklar " gibi başlıklar açılmıyor:)

Hayret kimse yazmamış senden başka bu başlığa..

oysa çok kişi istiyordu geçen sefer başlık açtığımda.

iyinet admin duy bu sesi :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yaw ben bu aralar admini goremiyom nerelerde acaba hastmıdır nedir haberi olan varmı adminden ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende başlık açacaktım aslında " iyinet admin nerede " diye ama o kadarda geyiğe bağlamayayım dedim
ama şimdi merak etmeye başladım.
admin iyisin değil mi?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yalan oldu hemde nasıl kimsenin baktığı yok :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
admin çık ortaya lütfen ! Tamam valla vazgeçtik itrader dan..sana birşey olmasın :D

adam da haklı. şimdi çıkarsam ortaya, bunlar peşime takılır itrader diye söyleniyordur :)

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet iyi olurdu gerçekten mesela ben mstyldz arkadaşla bir alışveriş yaptım , acelesi var - zor durumda kalmasın diye para hesabıma geçmeden kupon verdim , bugün yarın bende paran kalmaz diye neredeyse 10 gündür ödeme alamadım.
İsminden arayınca daha öncede şikayet görüyorum.I-trader tarzı bir eklenti olsa baştan dikkatli olurdum.Önemli bir eklenti.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
eklenti hayata gecmeli ama hepsinden once admini bulmak lazım yok ortalarda baksanıza :)

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adminimize Bişey Olmaz Merak Etmeyin. :)
Ama o Dediğin Ekletin Guzel Bence Eklenmesi Gerekir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5