İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyi asp bilen, programcı mantığına sahip, yoğun çalışabilecek.

B

bLackStar

Misafir
Merhaba.

Son dönemde çok fazla web tasarım işi almaktayım. freelance çalışıyorum ve işlerde beraber çalışabileceğim bir arkadaş arıyorum. iyi asp bilgisine sahip, istanbul-erenköy civarlarında oturan, zaman sorunu ve kısıtlaması olmayan, gerektiğinde birkaç gün evden uzak kalıp siteyle uğraşabilecek...

Alınan işlere örnek olarak, e-ticaret siteleri, öğrenci takip sistemi gibi web tabanlı uygulamalardır. Şahsen ben daha çok işin tasarımını severim, kodlama bana göre değil :) İşlerde beraber çalışacağım kişide, birbirimizi tamamlamak amacıyla daha çok kodlama üzerine yoğunlaşan biri olmalı.

Bu konuda ciddi düşünen ve istanbul-erenköy civarlarında oturan birileri varsa lütfen pm atsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5