İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ıyı bır acılış nasıl olmalı

cakal1009

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mahalle bakkalları bugünün orta yaşlıları ve yaşlıları için unutulmaz esnafları idi. Her sokakta bir bakkal olur ve yaşadığımız sokak ta mütevazılıkları, cana yakınlıkları sebebi ile onlarda ailemizden biri gibi olurlardı. Hele ki veresiye yapan memur ailelerde mahalle bakkallarının önemi tartışılmazdı. Bugün mahalle bakkallarını yerini büyük marketler, veresiye defterlerinin yerini ise kredi kartları almıştır. Eskiden bakkallar kampanya ve reklam ihtiyacı duymaz kendi sıcaklığı ve hoşgörüsü ile müşteri kitlesini toplardı. Şimdi yeni açılan bir market için iyi bir market açılışı organizasyonu gerekmektedir. Bununla da bitmez etkili ve uzun metrajlı reklam kampanyaları yapmak üzere marka ajansları da bu yeni nesil büyük marketlerin reklam danışmanlığını yapmaktadır. Market açılışında kullanılan şatafatlı süslemeler ve görsellik bir yana dursun müşteriye satışa yönlendiren en önemli unsur tanıtım organizasyonu sırasında kullanılan kampanyaların etkili olmasından geçer. Günümüzde belirli bir sermaye koyarak market açmak hiçbir şekilde yeterli değildir. Marketler zinciri bile kurmuş olsanız satışını yapıyor olduğunuz ürünleri müşterilerinize tanıtacak ve onları ürün alımına yönlendirecek tanıtım elemanlarına ihtiyacınız vardır. Bu organizasyonu genellikle ürün marka sahipleri marka ajanslarına yaptırmaktadır. Market yetkililerine de bu organizasyonun takibi kalmaktadır. On yılı aşkındır bu ajanslar içerisinde yerini alan kuruluşumuz, market açılışı yapacak olan girişimcilere etkinlik ve süsleme kapsamında hizmet verirken aynı zamanda açılacak olan marketlere ürün veren markaların da marka ajansları statüsü ile tanıtım organizasyonlarını yapmaktadır. Gıda veya giyim üzerine açılmış veya açılacak olan tüm müesseselerin reklam kampanyalarına ve aktivitelere ihtiyacı vardır. Bir reklamın etkin olması için hassas bir analiz gerekmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5