İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyi Bir Domain ARANIYOR

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sen PORTAL.com adresini bekliyorsun ama zor bulursun bence :D bu kadar tek kelime jenerik domaini beğenmediğine göre

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
gonul.net satılık hocam arkadaş satıyodu irtibata gecip ne kadar istedigini öğrenebilirsiniz.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guzel net bende var net uzantılı yeni register ettim fiyat iyi verirsen satarım :=) tek isim catla :p

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanıcı ismi guzel.net rumuza demiştim siteye degil mete :=)

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bitanem konuyu karıştırmakta üstüne yok he :D
ne uyussun sen ya.. :) pm at bakiyim şu güzel domaini.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bitanem konuyu karıştırmakta üstüne yok he :D
ne uyussun sen ya.. :) pm at bakiyim şu güzel domaini.

olmaz gizli tutcam prsini artiryim öyle suncam com unuda almak istedim sedoya park edilmiş fakat bu elimdeki domain satıs yapan insanlar icin portal site icin harika fakat ben net uzantıları sevmiyorum onun icin kendim kullanmıycam

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teqin Net Ve Com Alcam Ben İkisinden Biri Visitistanbul Senin Önderdiğin Domain Hangisidir? Özelden Veya Burdan Solersen İstediğim Domainse Anlasiris. Özelime Yazilan Domainlerdende Suan Portala Gidicek Kaliteli Bir Domain Yok.

ben net uzanti sevmiyorum onu icin kullanmiyorum com net org ayrı bir isim aldım fakat henuz tamda kararlı degilim halan cocuk ismi arar gibi site ismi ariyorum com uzantılı:)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
araya araya bağdat bulunurmuş :) moruk.net goow.net gulom.net felan var isterseniz :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5