İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyi ki Doğdun samanpan!!!

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ben batman dark knight da hani son sahnesinde joker ayağından sallanıyo ya :( orda ağladım. o haketmemişti bunu. hahahahah
şafak adresimi veriyim de danışmaya gel. sıkıntılarını çözmemiz lazım senin :D

ortalamaninja

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
saol murat yaa pastanı yirik artık oraya gelince

pasta hazır bi sen eksinsin :zıpla
ha bu arada sony laptop araştır demiştin. yurtdışından getiren biriyle irtibat buldum 1000-1500 civarı cihazı 500-600 e elden veriyormuş özelliklerini bilmiyorum senin istediğin bişi olabilir, adam da pek anlamıyo galiba.gelin bakın demiş. bi ara gel bakalım :elleme

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
hehe :D ayağa hizmetiniz var mı? belki bir güün uğrarım yanına, bak bana şöyle bi, sorun neymiş gör.

en son ağladığım bir film yok ama gözlerimin dolu dolu olduğu bir film var o da Benim Adım *Khan
*gırtlaktan söylenir.

vur patlasın çal oynasın doom dünü eğlencesine herkes davetli değildir, kimse gelmeyecek partiye, hazırlıklar yapılacak, pastalar alınacak, müzik canlı olacak ama kimse olmayacak :eek:ha:

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
pasta hazır bi sen eksinsin
millet arıyor iyi miyim diye patlamadan sonra. gelecem inş iki haftaya
ayağa hizmetiniz var mı? belki bir güün uğrarım yanına, bak bana şöyle bi, sorun neymiş gör.
ayıpsın yaw sen isteyecen ben antalya değil antartikaya giderim. kaç tane şafak var ki hayatımda. 10 bilemedin 15 :D hahaha
ayrıca eif in 3 günlük teklifine yetmez ama evet diyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5