İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyi.net 88x31 bannerini deişmiş hayret

A

alderion

Misafir
siterehber [ 13 ] güzel olmuş ama ben bu yarışta ceddin yaptığından başkasına şans tanımam :)

C

ceddin

Misafir
Evet siterehberin yapmış olduğu birbirinden güzel bannerlere karşı bende sistemimi ve grafiklerimi geliştirerek yeni bir şekil üretmiş bulunmaktayım. Her ne kadar görüntü biraz acemice olsada içinde tam bir profesyonellik yatmaktadır. Çünkü birebir grafik programları kullanmak yerine insanistik özellikle el kullanılarak doğal ve sade bir çizim üzerinde titrek elle mum ışığının vermiş olduğu gayret üstü bir özellikle çizmiş olduğum son harikayı size gösteriyorum. Oh be bitti. Kendimi cok övdüm wallah :D

iyi.gif

A

alderion

Misafir
ceddin zaten yarattığın şaheserin değerini görebilen anlar . onda insan el emeğinin teknolojiye verdiği savaş ve karşılığında aldığı zaferi , onda karanlık günlerde çıkan aydınlığı ............ görüyorum .

neyse abartmayalım :D

bu arada ödülü yeni farkettim 99$ değerinde reklam ... güzel

(herkese kolay gelsin, siz gene birşeyler üretebiliyorsunuz ya ben :( )

F

Forsaken

Misafir
SiteRehber.com tebrikler hangisini seçeceğimi bilemedim..
Hepsi birbirinden güzel..
Banner 17 ve Banner 7-8-9 olabilir. aralarındaki fark boyut farkı. buda adminin tercihine kalmış..

ayrıca ceddin i de yürekten destekliyorum :) büyüksün ceddin ! :p

Z

zeynelkoc

Misafir
durun bitirmeyin hemen bi süre belirleyin bizde bişeyler yapacaz !!

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir iki çalışma daha yaptım, fakat onlari da diger arkadaslardan sonra göndereyim artık. benimkiler baya birikti çünkü..

ceddin favorim :)
"titrek bir mum alevinin havaya bıraktığı bulanık bir is,
ve göz gözü görmez bir sis değildik biz...."
:)

Ve çalışmalarimi beğenen herkese teşekkürler..

M

mgurkut

Misafir
bende SiteRehber nerelere kayboldu diye endişeleniyordum meğer harıl harıl banner yapıyomuş :) bu arada bende çok iyi becermiyorum banner yapmayı :) ödül mü koysam ne ne güzel bi sürü bannerim olurdu ama şimdi 99$ denildi ya ben ne desem boş siz yapmazsınız bana :)

M

mgurkut

Misafir
:p olurmu hiç unuturmuyum o iyiliğini.. ama şimdi diyorum ki 9 $ lık hediye banner koysam benim siteye kaç kişi bana banner yapar :-D :)

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne oldu bu yarışmanın sonucu?
Yarışmaya katılacak baska arkadaş yokmu?
iyinetadmini bu yarışma için bir tarih belirlerseniz sanırım iyi olacak...

M

malatyasporlu

Misafir
hımmm en iyisi yine eskisi ama yinede değişecekse siterehberinkiler hoş.

C

chemeng

Misafir
malatyasporlu' Alıntı:
hımmm en iyisi yine eskisi ama yinede değişecekse siterehberinkiler hoş.

siterehber'in yaptıkları hem eskisinden hemde yenisinden güzel. aralarında gerçekten çok hoş olanlar var...

tebrikler !!

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Vakit harcayip buraya banneri ekleyen arkadaslara tesekkur ederiz.
Ancak henuz bir banner begenemedik.
Bannerlarda iyi ve net kelimelerinin ayri yazilmasini istemiyoruz.
Yeni bannerlarinizi bekliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5