İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyi.net elestiri

M

MeTeHaN83

Misafir
bir örnek verim.kanuninin huzuruna bir adam çıkmış.amacı şow yapıp altın almakmış.adam tam dört adım mesafeden bir ipliğin ucunu iğne deliğine isabetle atıyormuş.kanuni çok etkilenmiş.nasıl yapabiliyorsun demiş.hünkarım 40 yıl bu işe hergün 4 saatimi verdim demiş.kanuni adama 40 altın vermiş.çünkü çok zor bir işi başarmış.ardından muhafızlarına dönüp bu adama 400 sopa atın öyle gönderin demiş.neden demiş adam.kanuni cevap vermiş.bukadar gereksiz ve kimseye faydası olmayan bir işe bu kadar çok zaman ayırdığın için demiş.

C

CaptureManiac

Misafir
düşüncelerin mantıklı tabi ki. ama şunu da gözardı etmemek lazım ki internetin büyük bir çoğunluğu ücretli ve ücretsiz celeb sitelerinden oluşuyor.
bu kadar gereksiz birşey olsaydı bu kadar insan rağbet etmezdi heralde :)

herkesin tv den izlediğin şey demişsin, istersen bi janset frikiğini seyret sonra bi düşün bakalım tv de daha önce öyle birşey izledin mi :) hele trt1 de.

M

MeTeHaN83

Misafir
capture kankim.senle beraber site işine girelim.sen yeterki dahiyene fikirlerinden birini daha meydana çıkar.ama öyle sitenin adı captureli bişiler olacaksa girmem bak :)
bugün bi düşünim bakem ne sitesi yapabiliriz.eğer sende ciddi düşünürsen yaparız bir aya.kaybedeceğimiz ne var dimi ama.hem internette öyle sazan gibi tek siteyle iş yapılmaz.daha fazla olup siteler birbirini desteklemeli.görsellik ve asp php vede reklam olayını bana bırak.öttürürüm valla bi haftada.senin fikrin ne bu konuda.konu bulmak lazım önce.ama seninde işin zor be.durmadan tv ye bak.magazin olaylarından görüntü yakala..ohooooo.uzun iş.zamanın olalcekmi bakem.

C

CaptureManiac

Misafir
kısa vadede yapmayı düşündüğüm bi site yok. portal sitesi gibi siteler zaten yapmam. sitenin bir özgünlüğü olmalı, diğer sitelerden farklı bişeyler var bende demeli site.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5