İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyice abarttı bu facebook

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Arkadaş sürekli bi önlem sürekli bi önlem bu nedir yahu. Şimdide hesaplara girmeye çalıştığımda telefon onayı istiyor bu ne ya. Bi çözümünü bilen varmı ?

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Ve sanırım kontor ücreti sizin tarafınızdan karşılacak doğru mu ? Bana gelen mesajda o şekil diyordu.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Yok sadece onayla diyor. Üstelik Türkiye mevcut değil işe bak:)

Abarttıkça abarttılar. Bi kaç gün önce kimseyi ekliyemiyordum. Neymiş efendim tanımadığım kişileri ekliyomuşum. 3-4 gün kimseyi ekliyemedim. Benim arkadaşlarımı tanıyıp tanımadığımada karar veriyor artık.

Şu telefon olayını geçmem lazım. Kendi hesabım değil kendi hesabımı kendi telimden onaylatmıştım. Bu başka bi hesap ve içerisinde sayfalar mevcut.

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
Ben bir ara kız arkadaşimin hesabı için telefon onayı istemiştim, o şekil yazıyordu.Yalnız hesaba girdildiğinde Facenin istediği onay değildi biz istedik.

Sayfalar mevcutsa kötü:(

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
fakeler ve spamlar arttığı için böyle bir yol izliyorlar.Ellerinde olan birşey olmadığını düşünüyorum.Nedeni iyinetteki yeni konularda gayet açık bir şekilde görülüyor...

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ben bir ara kız arkadaşimin hesabı için telefon onayı istemiştim, o şekil yazıyordu.Yalnız hesaba girdildiğinde Facenin istediği onay değildi biz istedik.

Sayfalar mevcutsa kötü:(

Onu bizde yaptık. Hem kendime hem kız arkadaşıma yaptım. Fakat sayfaların mevcut olduğu hesaplar var. Şu anda hiçbirine giremiyorum. Direk sms onayı istiyor. İşin garip tarafı Türkiye seçeneği yok.

fakeler ve spamlar arttığı için böyle bir yol izliyorlar.Ellerinde olan birşey olmadığını düşünüyorum.Nedeni iyinetteki yeni konularda gayet açık bir şekilde görülüyor...

Bi yönden bende doğru buluyorum zaten. Ama biraz abartıldığını düşünüyorum.

Güvenlik önlemi diyosun kullanıcılardan telefon onayı istiyorsun. Sonra tutuyorsun bi değişiklik yapıyosun 500 milyon insanın fotoğrafını bilgilerini açık hale getiriyosun. Bu biraz saçma işte.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5