İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 1. Makale Yarışması sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Puanlama yaparken oldukça zorlandığımızı söylemeliyim. Puanlar birbirine çok yakın. Fakat puanları açıklamak istemedik. Kırılan, gücenen olabilir diye. Makale yarışmasına katılmak için makale ekleyen fakat makaleleri onaylanmayan arkadaşlardan tekrar özür diliyoruz. Fakat kurallar açık ve net. Bir sonraki yarışmada sizleri tekrar bekliyoruz.

Yarışma sonuçlarına göre sıralama şu şekildedir.

1- The GoDFather ( 150 TL para ödülü )
2- frtn ( 100 TL para ödülü )
3- akifblog ( 50 TL para ödülü )
4- monerap ( 1 adet domain )
5- Almina ( 1 adet domain )

Yarışmada dereceye giren arkadaşlar, Calvin'e özel mesaj ile hesap numaralarını yolladıkları takdirde, maksimum 2 gün içerisinde hesaplarına ödülleri yatacaktır. Domain ödülü kazanan arkadaşlarda, yine hangi firmadan ve hangi domaini istiyorlarsa ( Tabii domain boşta olmak kaydı ile ) özel mesaj ile Calvin'e yazsınlar. Şimdiden herkese hayırlı olsun.

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba;
Sevinmenin de bir adabı var diyerekten,yarışmaya katılıp iyinet'imize katkı sağlayan tüm arkadaşlara bir iyinet kullanıcısı olarak teşekkür ederim.
Juri üyeleri bizleri ön görmüşler,mutlu olduk.İyinet'e bir nebze katkım olduysa ne mutlu bana.

Dereceye giren veya giremeyen arkadaşları gönülden tebrik ediyorum.

Hepinize iyi forumlar diliyorum (Hastane kontrollerinden vakit bulur bulmaz aranıza tekrardan döneceğim.)

Almina

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Geçen sene, X bir sitede bir makale yarışmasına katılıp, süper de bir makale yazmıştım; övünmek gibi olmasın da gerçekten özenerek yazılmış bir makaleydi, puanlamayı açık yaptılar, 1 hafta boyunca ilk sırada yer aldım, 1.'nin açıklanmasına gelindiğinde ise ilk 20'de yoktum bile :) yine aynı şekilde olacağını düşündüm; çok umutsuzdum, onun için çok özenilerek yazılmış bir makale değildi, ama, iyinet, bana uzun zaman sonra güzel bi heyecan yaşattı, sonuçları oldukça merak ediyordum, puanlamada, ve yarışmada emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim. İlk 4 sırayı paylaşan arkadaşlarımı da tebrik ediyorum.
Domaini belirledikten sonra özel mesaj göndereceğim; tekrar teşekkürler arkadaşlar.

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm iyinet ailesine teşekkürlerimi bir borç bilirim beni zorlayacak bir godfather'ı görüyordum öylede oldu. tebrik ediyorum onu.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tebrik ediyorum kazananları ve emek verip aynı zamanda katılma cesareti gösteren diğer arkadaşları. Başarılarınızın devamını diliyorum :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum, hayırlı uğurlu olsun:)

Almina

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Puanlama yaparken oldukça zorlandığımızı söylemeliyim. Puanlar birbirine çok yakın. Fakat puanları açıklamak istemedik. Kırılan, gücenen olabilir diye. Makale yarışmasına katılmak için makale ekleyen fakat makaleleri onaylanmayan arkadaşlardan tekrar özür diliyoruz. Fakat kurallar açık ve net. Bir sonraki yarışmada sizleri tekrar bekliyoruz.

Yarışma sonuçlarına göre sıralama şu şekildedir.

1- The GoDFather ( 150 TL para ödülü )
2- frtn ( 100 TL para ödülü )
3- akifblog ( 50 TL para ödülü )
4- monerap ( 1 adet domain )
5- Almina ( 1 adet domain )

Yarışmada dereceye giren arkadaşlar, Calvin'e özel mesaj ile hesap numaralarını yolladıkları takdirde, maksimum 2 gün içerisinde hesaplarına ödülleri yatacaktır. Domain ödülü kazanan arkadaşlarda, yine hangi firmadan ve hangi domaini istiyorlarsa ( Tabii domain boşta olmak kaydı ile ) özel mesaj ile Calvin'e yazsınlar. Şimdiden herkese hayırlı olsun.

Calvin'e özel mesaj gönderdim, ama sanırım mesajım ulaşmadı.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ödülleriniz gönderildi arkadaşlar.

Almina,
Senden herhangi bir mesaj ulaşmadı.

Almina

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
2 kere arka arkaya gönderdim hem de, pazartesi günü ama bir kere daha deneyeyim

- - - -Güncellendi - - - - - -

Ödülleriniz gönderildi arkadaşlar.

Almina,
Senden herhangi bir mesaj ulaşmadı.

mesajı gönderdiğimde, şu şekilde bir mesaj oluşuyor ekranda Calvin:
To be able to send PMs your post count must be 15 or greater.

You currently have 7 posts and you can send PMs to following users only:
BuRacK, Xeno, Omer_, Eif, Yeniçeri, depresan, abuz89, Bolu Beyi, Ozkan, Crowley, Ping

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
2 kere arka arkaya gönderdim hem de, pazartesi günü ama bir kere daha deneyeyim

- - - -Güncellendi - - - - - -

mesajı gönderdiğimde, şu şekilde bir mesaj oluşuyor ekranda Calvin:
To be able to send PMs your post count must be 15 or greater.

You currently have 7 posts and you can send PMs to following users only:
BuRacK, Xeno, Omer_, Eif, Yeniçeri, depresan, abuz89, Bolu Beyi, Ozkan, Crowley, Ping

Forumda 15 mesaj sınırı var pm yollayabilmek için. Bana PM atabilirsiniz ben yönlendiririm.

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet ailesine tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5