İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet 2012 Seo yarışması - TOPLAM ÖDÜL :10220 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
Kelime açıklandıktan sonra yarışmaya katılım olmasaydı güzel olurdu, herkes gidip aynı kelimedeki alan adını alıp katılmayı hedefliyor...

keremiya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgilerimi gönderdim herkeze başarılar diliyorum şansınız olmasada :p

kahraman4638

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önemli bir soru: kelime açıklandıktan sonra o kelime ile subdomain açmak yasak değilmi ?

kahraman4638

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki anladım , yanlız birçok arkadaş kelime açıklanmasını bekleyeceklerini söylüyor. Kelime açıklandığı an yarışma başlayıp yeni üye forumu kabul edip yarışma kelimesi domainlerini kabul edecekmisiniz. yani yarışmanın başlamasıyla yarışmaya katılım bitmiş olmayacakmı?

iyinet 2012 seo yarışması llhtnbşklhyktr

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
peki anladım , yanlız birçok arkadaş kelime açıklanmasını bekleyeceklerini söylüyor. Kelime açıklandığı an yarışma başlayıp yeni üye forumu kabul edip yarışma kelimesi domainlerini kabul edecekmisiniz. yani yarışmanın başlamasıyla yarışmaya katılım bitmiş olmayacakmı?

Yarışmaya başvuru son tarihi yoktur.
Yarışmanın son anına kadar teknik olarak yarışmaya katılım mümkündür.

makinist99

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben de başvurumu yaptım herkese başarılar dilerim.

Soru1: subdomain açtığımızda size bildirmemiz gerekiyor mu?
Soru2: başvurudaki siteler haricinde site eklemek istersek yarışma başladıktan sonra mail yolu ile ekleme yapabilir miyiz?

Teşekkürler.

kayakaya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Slm arkadaşlar bi konuyu merak ettim bazı arkadaşlar demişlerki "KELİME AÇILINCA BENDE KATILACAĞIM" anahtar kelime açıldıktan sonra yarışmaya katılmak serbestmi ?

Ekleme: ayrıca bu soruyada katılıyorum
Ben de başvurumu yaptım herkese başarılar dilerim.

Soru1: subdomain açtığımızda size bildirmemiz gerekiyor mu?
Soru2: başvurudaki siteler haricinde site eklemek istersek yarışma başladıktan sonra mail yolu ile ekleme yapabilir miyiz?

Teşekkürler.

Ekleme: Cevab için teşekkürler ama anahtar kelimenin açıklandığı gün yarışmaya katılım kapansa daha mantıklı olurdu eşitlik açısından...
Yarışmaya başvuru son tarihi yoktur.
Yarışmanın son anına kadar teknik olarak yarışmaya katılım mümkündür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5