İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IYINET - 29.09.09 Günün Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
KAZANANLAR LİSTESİ

...::LorD::...
howar

YEDEK KAZANANLAR

ShanGaL

man_blood

Talihlilere asıl ve yedek olmak üzere ayrı ayrı 6 şar saat süre verilmiş ve 6 şar saat içerisinde başvuruda bulunan olmamıştır. Ödüller havuzdadır.

Yedek talihlilerin 6 saat içerisinde bana özel mesaj ile bilgi vermeleri gerekmektedir. Para ödülü alacak kullanıcı kırmızı renkte belirtilmiştir. Para ödülü alacak kullanıcı ödülünü almak için bana hesap bilgilerini iletmelidir.

6 saat içerisinde bilgi vermeyen kullanıcıların ödülleri havuzda kalacaktır.

Tüm üyelerimize duyurulur.

Merhaba arkadaşlar.

İki üyemize her birine birer adet olmak üzere 100 TL google adwords kuponu hediye edilecektir.

Aynı zamanda ilk sırada ki arkadaşımıza 30 TL nakit ödül verilecektir.

Kuponların son aktif edilme tarihi 1 Ekim 2009-dur.

Bu çekilişe katılmak için bu konunun devamına "Ben de katılmak istiyorum" yazmanız yeterlidir.

Çekiliş sonlanma tarihi : 29 Eylül 2009 Tarihi saat 16.00-a kadardır.

Bu çekiliş IYINET Yönetim ekibi tarafından finanse edilmektedir.
Bu çekilişde dağıtımı yapılacak ödüller Ramazan bayramı çekilişinde dağıtılması hedeflenen ödüllerin dağtımının tamamlamak için düzenlenmiştir.

Para ödülünü kazanan kullanıcının garanti bankası hesabı var ise aynı gün havale işlemi yapılır. Farklı bir banka ise bir gün ödeme sarkabilir.

Bu çekiliş Ramazan bayramı çekilişinde ki ödüllerin dağıtımının tamamlanması amacıyla geliştirilmiştir. Bu yüzden Ramazan bayramı çekilişinde ödül almış , kazanmış kullanıcıların bu yarışmaya katılımları kabul edilmeyecektir.

Çekiliş sürecinde ki duyurular ilk mesajda yayımlanacaktır. Lütfen ilk mesajı sık sık kontrol ediniz.

İYİNET Moderatörleri veyahut yöneticiler bu yarışmaya katılamazlar.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bu sefer kesin ben kazanacağım...

Not: Sana yok Şebo :)

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
tam gaz devam,hadi bakalım :) . bu arada ben katılmıyorum thank u very much mario of princess :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
yazın benide ya çıkarsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5