İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Alexa Türkiye ilk 100'de

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Konuyu erkenden açtım. :D
1 hafta içinde alexa ilk 100 içerisinde olmamız muhtemeldir.
Şu anda 109.

http://www.alexa.com/siteinfo/iyinet.com

Forum hitimiz %60 oranında arttı.
Ayrıca gördüğüm kadarıyla konulardaki yoğunluk ve forumdaki canlılık memnun edici derecede.

:harika:

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ticarette artsa süper olur. r10 daki ticaret yapan insanları teşvik etseniz çok iyi olur. Ticaret için her kes oraya gidiyor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ne var yani benimde 10.397 :p
iyinetin sosyal paylaşım sitelerini çok fazla kullanmadığı kanısındayım. Digg başta olmak üzere daha fazla imleme sitesine kayıt yaptırmalı diye düşünüyorum. Konu dışı olacak ama iyinet neden adsense kullanmıyor?

T

trgy

Misafir
ne var yani benimde 10.397 :p
iyinetin sosyal paylaşım sitelerini çok fazla kullanmadığı kanısındayım. Digg başta olmak üzere daha fazla imleme sitesine kayıt yaptırmalı diye düşünüyorum. Konu dışı olacak ama iyinet neden adsense kullanmıyor?

Adsense banı var.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tüh :hönk:
diğer reklam servislerini neden kullanmıyorsunuz? hepsinde mi banlı?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
extra gelir olur Calvin. millet tıklar para kazanırsın, sadece konu içlerine uygulasanız tıklanma oranınız fazla olur. bence bi deneyin

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
İyinet üzerinden 3-5 dolar kazanacağız diye saçma sapan reklamları kendimde dahil olmak üzere görmek istemem.
Hiç bir webmaster adsense ve diğer reklam türlerindeki reklamlara tıklamaz.Özellikle adresi yazıp girenler de çoğunluktadır.

Şu anda yukarıda yer alan reklamlar gibi büyük ve saygın kuruluşlar haricinde hiç bir firma buraya reklam veremeyecek.

R

RadoyNet

Misafir
extra gelir olur Calvin. millet tıklar para kazanırsın, sadece konu içlerine uygulasanız tıklanma oranınız fazla olur. bence bi deneyin

bir webmaster sitenin bu görüşe sahip olması onun sadece küçüklüğü gösterir dostum. :ıslık:

bırak iyinet böyle çok iyi. :ıslık::ıslık:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ne küçüklüğü be, eskiden , eskiden dediğim iyinet zamanında konu içlerinde dönüyordu reklamlar ozaman küçükmüydü iyinet? şuan ki zamanından bin kat daha iyiydi. ben sadece öneri sundum, bunu yapıp yapmamaları yönetimin elinde olan birşey, bir webmaster yıllarca ne için uğraşır sitesinde? zevk için mi? para için para... Çok büyütmeyin iyineti, o da bir site, onunda sunucu masrafı var, bi nebze katkıda bulunsun ne var yani? neyse uzatmayalım admin sinirlendi zaten

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
depresan,
buradan para kazanma amacı gütmüyoruz.
Ayrıca ben bir webmaster değilim.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hitte bariz artış var maşallah diyoruz öncelikle ve yenilikler çok yakında geliyor..
foruma entegre ettirildikten sonra göreceksiniz
iyinet is number one :)

By cca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normaldir Çünki Girenlerin Çoğunun tarayıcılarında Alexa Toolbar vb. Alexa Araçları var Daha iyi yerlere gelir inş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5