İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet Anasayfasi ?

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
merhaba arkadaslar, bayadir dikkatimi cekiyo iyinet.com bos bi text link sadece acaba herhangi bi calisma var mi yoksa forum icinde bir tasarim yarismasi duzenlense hem canlilik katar hemde tatli bi rekabet ortami olur diye dusunuyorum yada bi portal blog olarak ayarlansa diye bi oneri geciyo icimden karar sizin, saygilar.

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bende katılıyorum bir yarışma şeklinde olsa hem forum daha da canlanır hemde rekabet olur :) . Herkes becerisini ortaya koyar.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Arkadaşlar İyinet'e portal vs blog gitmez. Biz bunu düşündük lâkin uygun görmedik çünkü böyle bir şey olursa, forumlar ölür :) Ekstra bir sisteme gerek yok ayrıca. Direkt Index yazar her şeyi çekeriz portala ama bu sefer foruma olan aktivite azalır.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
o sadece bi alternatifdi zaten soylediginiz gibi uygun olmayabilir ama eskisi gibi bi index olsa bence daha sekil olur goze hitab acisindan buda bi oneriydi ( niye takildiysam bu kadar bu konuya :d )

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Evet bence de bir index oluşturulsa göze hitap eder tabi gene sizin kararınız önemli. Sadece öneriydi iyi çalışmalar.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Hmmmm, doğru söylüyorsunuz o zaman evet pekala bir ara inceden ayar çekeriz : ) Ama diğer türlü bir ana sayfa düşünürsek cidden gitmez ki zaten kimsede pek beğenmez her halde :p

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bence de ana sayfa forumu bitirir. Canlılık kalmaz ama index hoş olur.

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
hersey bi yana mesaj izlenimine hasta oldum :D cok basarili

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
farzetki su zamanda taksimde ispanyol pacayla geziyosun :D onun gibi bisey

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
farzetki su zamanda taksimde ispanyol pacayla geziyosun :D onun gibi bisey

Duygulandım bir an...
Ama Kadıköy'ü tercih ederim : ) :aşık:

Ayrıca o mesaj izlenimini forum ana sayfasına koymuştum ama kimse sevmemişti. Açıkçası süper benim hep açık orası. Otomatik güncellendiği için daha rahat takip ediyorum : )

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence portal daha ıyı olur, halı hazırdakı duruumu ozetlemek gerekirse,
- foruma ılgı zaten az, portalın kurulmasıyla yıne aynı ılgı olur muhtemelen daha düşük olmaz.
- sanırım artı kbuyuk bır kısım yenı gelenlerle dolu, bir çok kişinin zaten az mesajı var ve buyuk çoğunluğu sanırım amator veya yenı giriyorlar bu işlere o yuzden bır çok konu genelde ne nasıl neden gibi gidiyor

Sadece burası için yazmıyorum butun webmaster forumları için yazıyorum, Herkes portal denılınce sadece makale yazılacak filan sanıyor, bugüne kadar neden kımsenın webmaster portal webrazzi gibide olabilir, diye düşünmedığınıde anlamıyorum.
Webmaster portalı sadece makale ile ilgili bir yer olamaz zaten, orada teknolojıden, webe kadar bilgiler olmalı,
mesela facebook daki yenı gelıştırmeler,
wordpress ın yenı guncelleme haberleri,
buyu ksıtelerın ızledığı yonler,
gazetelerde çıkan ınternet sıtelerının haberlerı,
adam akıllı site değerlendırmesı yapacak birinini yardımıyla değerlendırmeler,
vs. bunların yayınlandığı bır portal neden yok bu ulkede sadece bunları webrazziden takıp edıyoruz, çıksın ıyınet bunu yapsın yahu,sadece amatorlere forumdan onu yap bunu yap, odeme bugun mesajları yazılmasın, iyinete gırınce ana sayfada ben son olaylara bakayım arkadaş, kım ne projeler uzerınde çalışıyor, hangı projelere ne yatırımlar yapılıyor,

İşte neden bunu bugune kadar düşünen olmadı yada neden bu tur bir şeyi gerçekleştirmıyor anlamıyorum, zor bir şey değil, gerekiryorsa bul ıkı tane adam aylık ucretını ver ozgun ozgun takıp etsın yazsın yazıalrı makalelerı, şunu bunu, zaman hızla geçiyor, kodlar değişiyor, yenı optımızasyonlar ortaya çıkıyor, ınsanalr yenı değiişimler yapıyor, bunu oncedende yazmıştım, o zaman bu olay yapılsaydı şimdi en azından buyu kbır teknolojı haber platformu olmuştu bıle ama hiç bir zaman geç değil.

Mesela buranın ticari hacmı çok düşük, bunu kaçırdı bu sıte kaybettı yanı, bir daha asla o yuksek eskı ticari işlem hacmıne ulaşamaz, çunku bunu r10 devralmış gibi oldu artık ticaret orada donuyor bunu kabul etmek lazım, eldeki mevcut potansıyelıde pastadakı bu dilimleride başka yerlere vermemek için bir an önce bir şeyler yapılmalı forum mantığı ile artık zor ılerlıyor bu sıte çunku. en azından benım gorduğum bu...

T

trgy

Misafir
bence portal daha ıyı olur, halı hazırdakı duruumu ozetlemek gerekirse,
- foruma ılgı zaten az, portalın kurulmasıyla yıne aynı ılgı olur muhtemelen daha düşük olmaz.
- sanırım artı kbuyuk bır kısım yenı gelenlerle dolu, bir çok kişinin zaten az mesajı var ve buyuk çoğunluğu sanırım amator veya yenı giriyorlar bu işlere o yuzden bır çok konu genelde ne nasıl neden gibi gidiyor

Sadece burası için yazmıyorum butun webmaster forumları için yazıyorum, Herkes portal denılınce sadece makale yazılacak filan sanıyor, bugüne kadar neden kımsenın webmaster portal webrazzi gibide olabilir, diye düşünmedığınıde anlamıyorum.
Webmaster portalı sadece makale ile ilgili bir yer olamaz zaten, orada teknolojıden, webe kadar bilgiler olmalı,
mesela facebook daki yenı gelıştırmeler,
wordpress ın yenı guncelleme haberleri,
buyu ksıtelerın ızledığı yonler,
gazetelerde çıkan ınternet sıtelerının haberlerı,
adam akıllı site değerlendırmesı yapacak birinini yardımıyla değerlendırmeler,
vs. bunların yayınlandığı bır portal neden yok bu ulkede sadece bunları webrazziden takıp edıyoruz, çıksın ıyınet bunu yapsın yahu,sadece amatorlere forumdan onu yap bunu yap, odeme bugun mesajları yazılmasın, iyinete gırınce ana sayfada ben son olaylara bakayım arkadaş, kım ne projeler uzerınde çalışıyor, hangı projelere ne yatırımlar yapılıyor,

İşte neden bunu bugune kadar düşünen olmadı yada neden bu tur bir şeyi gerçekleştirmıyor anlamıyorum, zor bir şey değil, gerekiryorsa bul ıkı tane adam aylık ucretını ver ozgun ozgun takıp etsın yazsın yazıalrı makalelerı, şunu bunu, zaman hızla geçiyor, kodlar değişiyor, yenı optımızasyonlar ortaya çıkıyor, ınsanalr yenı değiişimler yapıyor, bunu oncedende yazmıştım, o zaman bu olay yapılsaydı şimdi en azından buyu kbır teknolojı haber platformu olmuştu bıle ama hiç bir zaman geç değil.

Mesela buranın ticari hacmı çok düşük, bunu kaçırdı bu sıte kaybettı yanı, bir daha asla o yuksek eskı ticari işlem hacmıne ulaşamaz, çunku bunu r10 devralmış gibi oldu artık ticaret orada donuyor bunu kabul etmek lazım, eldeki mevcut potansıyelıde pastadakı bu dilimleride başka yerlere vermemek için bir an önce bir şeyler yapılmalı forum mantığı ile artık zor ılerlıyor bu sıte çunku. en azından benım gorduğum bu...

Benim düşündüğümün aynısını düşünüyorsun ne bir eksik ne bir fazla. Güzel bir tasarım hazırlatıyorum zaten bu tarz birşey için. Beğenilirse anında aktif ederiz. :)

facebook.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anasayfa da bir hizmet olsa e-mail hizmeti olsa çok iyi olur örnek : [email protected] yada başka hizmetlerbu site webmasteer sitesi değilmi bence bir hosting yada başka bir şey olasa veya başka bir şey bence email derim [email protected] hem kısa hem guzel adı var suan aynısını facebook da yapıyor yenılıkcuı olur ben şahsen @iyinet.com olarak bir emailim olamsını isterdım hem kısa hem güzel yaklaşım oyle birşey olsa 2000-5000 kullanıc olur :D sadece bir tavsiye yapabilseydim e-mail yapardım hotmail.com mu dusunun gele kutusuna gittiğinizde sağ tarafında reklam yayınlıyor hem reklamdan kazanırdım sadece
bir sitede olaması gereken uzantıda domainler
örnek
anasayfa www.domain.com site neyle alakalıysa
email email.domain.com bazı kişiler her email adresini vermek istemeyebilir hemen kendıne ozel email alabilir @iyinet.com
forum forum.domain.com sitenin alaka oldugu konular
blog blog.domain.com site yönticileri yenilik yaptıklarında anında bloga post yapabilir
vb

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5